Gerçeğin Peşinde Sunucusu Kimdir ?

TV 8 ekranlarında yayınlanacak olan Gerçeğin Peşinde kayıpların peşinde koşacak ve şüpheli olayları aydınlatacak. Programın sunucusu ise merak konusuydu.

Müge Anlı ile bir trend yakalayan kayıpları bulmak için yapılan programlara bir yenisi daha ekleniyor. Müge Anlı’dan sonra Fox TV’de bu olaylara seyirci kalmamak için İnci Ertuğrul’un sunumuyla Kaybolan Çiçekler adlı programı yayına sokmuştu.

Programların reytinglerde istenen seviyede olması Acun Ilıcalı’yı da harekete geçirmiş ve o da kaybolan kişilerin bulunması ve şüpheli olayların aydınlatılması için Gerçeğin Peşinde adlı bir program yapılmasına karar vermişti. Ancak bu programın sunucusu merak konusu olmuştu. Programın sunucu ise açıklandı Gerçeğin Peşinde adlı programı tecrübeli sunucu Serap Ezgü Paköz sunacak. Programın yaz döneminde hafta içi her gün ekranlarda olması bekleniyor. Serap Özgü tanıtım videosunda ‘Kusursu Suç Yoktur’ diyerek her taşın altına bakarak olayları aydınlatacaklarını söylüyor.

Gerçeğin Peşinde Programının Sunucusu Serap Ezgü Kimdir ?

Gerçeğin Peşinde Programının Sunucusu Serap Ezgü 15 Haziran 1965 yılında Ankara’da dünyaya geldi. 52 yaşındadır. Aslen Karadenizli olan Serap lise eğitimine kadar Ankara’da kaldıktan sonra üniversiteyi Çukurova Üniversitesi İdari Bilimler Fakultesi’nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında TRT sınavlarını kazanan Ezgü çeşitli ilerde görevler almıştır. 1995 yılında Sümer Ezgü ile beraber TRT ekranlarında Ankara Rüzgarı adlı programda çok başarılı bir grafik sergilemiştir. Çok sayıda programda imzası bulunan Serap Ezgü son olarak 2013 yılında  Fox TV ekranlarında yayınlanan Yeni Bir Umut adlı programı sunmuştu.

Serap Ezgü, 1987 yılında şarkıcı Sümer Ezgü ile evlendi. 1999 yılında boşandılar. Ceren  adında bir kız çocuğu vardır. 2004 yılına kadar kocasının soyadını kullanan Serap Ezgü Sümer Ezgü’nün itirazı üzerine kızlık soyadı olan Paköz soyadını kullanmaya başladı. 2001 yılında Vatan Gazetesi Yazı işleri Müdürü Atilla Güner ile evlendi. 8 Ocak 2007 tarihinde boşandı.

Gerçekleri ortaya çıkarmak için hazırlanan programın ne zaman yayınlanacağı ile ilgili bir açıklama yapılmadığından sizlere bilgi veremiyoruz ancak yeni bilgiler elimize ulaştığında sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

dizibilgi google play