Geniş Aile Yapıştır Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Ekranların sevilen dizilerinden birisi olan Geniş Aile dizisi 2011 yılında final bölümünü yayınlamış ve izleyicilerine veda etmişti. Ancak dizinin seyircileri bu ayrılıktan hiç memnun olmadı.

2009 yılında yayınlanmaya başlayan Geniş Aile dizisi hem oyuncu kadrosuyla hem konusuyla kısa sürede en çok izlenen dizilerin arasında yerini almıştı. Ancak 2011 yılında dizi yapımcısı şok bir karar alarak Geniş Aile dizisini devam ettirmeyeceklerini belirtti. Ama bu haber izleyicilerin hiç hoşuna gitmemişti.

2011 yılında final yaptıktan sonra yıllarca Cevahir’le Ulvi’nin, Koyu Bilal’le Zekai’nin replikleri izleyenlerin dilinden düşmedi. Kendileriyle özdeşleşen sözlerle kısa sürede seyircilerin üzerinde çok büyük bir etki bırakmayı başaran Geniş Aile dizisi Ekim ayında yeni bir filmle ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

9 Ekim 2015 tarihinde gösterime girecek olan Geniş Aile Yapıştır filmi için artık bütün hazırlıklar tamamlandı. Geniş Aile severlerin heyecanla beklediği filmin konusu da çok merak ediliyor.

Geniş Aile Yapıştır Filminin Konusu

Babaannesi rahatsızlanan Cevahir paraya ihtiyaç duyar. Ancak elinde hiç para yoktur. Bu sırada eline bir define haritası geçen Cevahir Ulvi’yi de anına alarak Ayvalığa doğru yola koyulur. Haritanın bir kısmını eline geçiren Koyu Bilal de Ayvalık yollarına düşer. Bundan sonra eğlence başlar.

Geniş Aile Yapıştır filminin oyuncu kadrosu

Komedi filmi olan Geniş Aile Yapıştır filminin oyuncu kadrosu dizideki oyuncu kadrosuyla hemen hemen aynı.

Geniş Aile Yapıştır filmi 9 Ekim 2015 günü gösterime girecektir. Bu günü hepimiz heyecanla bekliyoruz.

Geniş Aile Yapıştır filminin tanıtım fragmanı