Gençlik Başımda Duman Tanıtım Fragmanı

Evlilik programlarının yasaklanmasının ardından yeni konsept arayışları hız kazanmıştı. Gençlik Başımda Duman  dizisi olarak bilinen Kısmetse Olur yarışmacılarının çektiği yeni dizinin tanıtım fragmanı 27 ağustos pazar akşamı ekranlara geldi. Gençlik Başımda Duman dizisi ilk bölümü ile 18 eylül pazartesiden itibaren Tv8 ekranlarında olacak.

Tv8 ekranlarında hafta içi haber öncesi yayınlanacak olan Gençlik Başımda Duman dizisinin tanıtım fragmanın oldukça ilgi görmesi bekleniyor. Bilindiği üzere Gençlik Başımda Duman dizisinde yarışmacılar kendilerini canlandıracak sadece günlük yaşam değil var olan bir senaryo canlandırılacak. Bakalım izleyici ne kadar Gençlik Başımda Duman  dizisine ilgi gösterecek.

Daha önce evlilik programı yapımcısı Global Medya’da Rtük’ün verdiği cezalardan alternatif yollarla kurtulmak için Tv8 ekranlarında Aşkı Roman dizisini başlatmış ve çok sevişmişti.

Gençlik Başımda Duman dizisinin 18 eylül pazartesi 18:00 da izleyicisi karşısında olması bekleniyor.

Gençlik Başımda Duman dizisinde neler olacak?

Gençlik Başımda Duman dizisinde yine baş rolde Gökhan var. Gökhan ise gerçek hayatta olduğu gibi Rabia’y peşinde koşturmaktan hoşlanıyor. Gökhan ile Melek ise sevgili. Bu duruma en çok da Rabia sinir oluyor. Dizide başka bir cephe de Nur ve Batuhan hem evli hemde mutlu olacak. Tuğçe ve Emre ilk bölümlerde başrol olarak gözde olmasa da ilerleyen bölümlerde başrol Tuğçe ve Emre aşkı olacak. Bol bol TuğEm’i izleyeceğiz. Diğer taraftan Canem Ayrıldı Ama Diziye Arca Girdi.

Gençlik Başımda Duman 1. bölüm 2.Fragmanı:

Gençlik Başımda Duman 1. bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Gençlik Başımda Duman Tanıtım Fragmanı (5 Yorum)