Gençlik Başımda Duman Ne Zaman Başlayacak?

Güncelleme 2 eylül

Gençlik Başımda Duman dizisi kesin başlama tarihi belli oldu. Gençlik Başımda Duman  23 Eylül’de saat 15.30’dan itibaren  Tv8 ekranlarında olacak.

Güncelleme 27 Ağustos

Gençlik Başımda Duman dizisi başlama tarihi ertelendi. Haluk Şirin’in koordinatörlüğünde devam eden çekimler hızla sürerken Gençlik Başımda Duman dizisinin 21 ağustosta yayınlanmayacağı ortaya çıktı.

Gençlik Başımda Duman dizisi için Haluk Şirin resmi sosyal medya adresinden Gençlik Başımda Duman  11 eylül mü 18 eylül mü ne zaman başlasın diye sordu? Cevaplara göre Gençlik Başımda Duman 11 eylülde başlayacak ve hafta içi her gün yayınlanacak.

Kanal D’nin yeni günlük dizisi Gençlik Başımda Duman’ın çekimleri hızla devam ediyor. Gençlik Başımda Duman projesi çok farklı bir peoje olarak hayat geçecek; zira çekimleri takip eden bizler bile neyin gerçek neyin senaryo gereği olduğunu anlayamıyoruz.

Gençlik Başımda Duman dizisinin çekimlerine 22 temmuz da başlanmış ve Nur ve Batuhan Cimilli’nin bebeklerini doğumu bile senaryoda yer almıştı. Gençlik Başımda Duman dizisinin bu hafta ki çekimlerinde Rabia’nın üzerine çok gidiliyor. Rabia oldukça sıkıntılı günler yaşıyor. Tuğçe ve Mehtap Kısmetse Olur’da da olduğu gibi çok iyi iki kanka olmuş ve Rabia’yı ezmekle uğraşıyorlar. Tuğçe ve Mehtap Yat meselesi ile Rabia’nın üzerine giderken Rabia’nın da kıskançlık damarları ortaya çıkıyor. Rabia Gökhan’ı Melek’tem çok kıskanıyor. İşte bunlar gerçek hayata çok yakın şeyler ancak hepsi senaryo. Oyuncular her sahneyi sanki gerçekmiş gibi yaşıyor.

Bu arada Gençlik Başımda Duman dizisinin yayın tarihi de belli oldu. Gençlik Başımda Duman dizisi 21 ağustos pazaretsi gününden itibaren hafta içi her gün Kanal D ekranlarında gündüz kuşağında izleyicisi karşısında olacak. İzleyiciler bu sezon Kısmetse Olur yok diye üzülmesin daha güzel bir proje onları bekliyor. 

[mavibuton]Gençlik Başımda Duman[/mavibuton] dizisi Oyunu Kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

Gençlik Başımda Duman 1. Bölüm 2. Fragmanı

dizibilgi google play

Gençlik Başımda Duman Ne Zaman Başlayacak? (22 Yorum)

  1. Ya bak cnm tamam kötü şeyler yok ama insqnlara gerçek diye yalan olan ilişkileri gösteriyolar ben bunun için kötü diyorum anladınmı insanları düpedüz kandırıyor

      • fragmandanda anlasildigi üzere , berbat olmus. hem ne kim kimi kandirio dizi iste gercek degil . Ama beceriksizler oyunculuk sifir hic begenmedim fragmani bile cok kötü hele o mehtabin sesi haha

  2. yapım ekibi kusura bakmazsanız bazı şeyler söylemek isterm.TUĞÇEnin veEMRENİN olduğu bu dizi onların aşkları ile çok güzel olacak ama siz TUĞÇEye SEMİHİ yamamaya kalkarsanız TUĞÇEnin prestiji yerle bir olur artık TUĞÇEyi tekrar EMRE ile düşünsenizde bu aşk biraz buruk olur.zaten TUĞÇE ile SEMİH ilişkisi başlarsa çoğu kimse izlemez başta da ben izlemem.

  3. Bu indi kismetse olur proqramdan diziyəmi çevrildi?yox əgər Nurbatdan bəhs edilən dizi olacaq sa məncə bunun yerinə film olursa daha gözəl olar.Nurbatı yenidən görəcəyik sə yenə yaxşıdı…

  4. Begum sen izleme ne koti ornek soyunma gormiyorsun insan goryorsun sacmalama sen istemesen kanal degisdir zorluk yok

  5. Bu ne kepazelik böyle insanlara hep kötü örnek böyle programlar izlemeyin lütfen ya bu nedir böyle