Gençlik Başımda Duman Ne Kadar İzlendi Yayından Kaldırılıyor mu

Eski Kısmetse Olur evinin yarışmacılarından Batuhan Cimilli, Nur Erkoç, Emre Ubeyli, Mehtap Taşkıran, Cansel Çördük, Gökhan Sara ve Rabia Karaca’nın rol aldığı Gençlik Başımda Duman TV 8 ‘de yayın hayatına başladı. Dizide herkes kendi ismiyle yer alıyor.

Evlenme programlarının yayından kaldırılması neticesinde bazı kanallar suç ve suçluyu bulma programlarına yönelirlerken bazı kanallar da izdivaç işini dizi şekline getirerek format değişikliğine gitmişti. Bunlardan biri de TV 8 kanalı. Evleneceksen Gel Evi olduğu gibi Gençlik Başımda Duman kadrosuna dahil edilmişti.

Aldığımız bilgilere göre RTÜK bu duruma karşı çıkmış yani aynı oyuncularla bu şekilde bir dizi yapılmasını etik bulmayan kurulun dizyle ilgili para cezası müeyyidesi olabilir. Dizi ilk bölümünün ardından izlenme oranlarıyla da gündeme geldi. Dizi beklentilerin çok altında kaldı.

Dizi  0,69 izlenme oranıyla 82. sırada yer almış. Dizi bu reyting oranlarına göre final yapabilir diye düşünüyorum. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Gençlik Başımda Duman Partide Gerginlik!

dizibilgi google play

Gençlik Başımda Duman Ne Kadar İzlendi Yayından Kaldırılıyor mu (5 Yorum)

  1. Dizi degil belgesel gibiydi onların hayatını anlatıyo ve olmamış malesef iyi rol yapamamışlar