Gençlik Başımda Duman Final Yapıyor? İşte Nedeni

Tv8 ekranlarında ilk bölümü ile 23 eylül cumartesi günü izleyicisi karşısına çıkan Gençlik Başımda Duman  dizisinden kötü haberler gelmeye başladı. Gençlik Başımda Duman  dizisi ilk bölümü ile o kadar kötü reyting aldı ki dizinin gece 24:00’da yayınlanan tekrar bölümü gündüz yayınlanan bölümünün önüne geçti.

Gençlik Başımda Duman Dizisi Reytingleri

Gençlik Başımda Duman 2. Bölüm 24 Eylül pazar günü 0.69 reyting ile 82. sırada

Gençlik Başımda Duman 1. Bölüm 23 Eylül Cumartesi 0.67 reyting ile 79. sırada

Gençlik Başımda Duman Neden Final Yapıyor?

Görüldüğü üzere büyük emekler ile çekilen ve çok büyük bir cast ekibi ve maliyeti olan Gençlik Başımda Duman  dizisi neredeyse ilk 100’e giremiyor ve çizgi film kanallarının bile arkasında kalıyor. Production House ne yazık ki bu reyting ile Gençlik Başımda Duman dizisini daha fazla devam ettiremez.

Gençlik Başımda Duman dizisi için yayından önce 2 aylık bir çekim süreci geçirilmiş ve bir çok stok bölüm çekilmişti. Bu bölümlerin yayınlanmasından sonra çok yüksek ihtimal ile Gençlik Başımda Duman  dizisi final yaparak ekranlara veda edecektir. Tabi ki şuanda Gençlik Başımda Duman  dizisi oyuncularından veya yapımcısından herhangi bir final açıklaması gelmedi. Bu sadece bizim tahminimiz ancak oranı çok yüksek bir tahmin.

Daha önce Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan Aşk’ı Roman dizisi iyi başlamış ancak Aşk’ı Roman dizisi her geçen gün reyting kaybederek finale çok yaklaşmıştı. Aşk’ı Roman dizisi gibi Gençlik Başımda Duman dizisi de profesyonel olmayan oyuncuların yer aldığı projeler olduğu için oldukça tepki toplamıştı ancak Acun Ilıcalı bu tepkilere hiç kulak asmamıştı.

Gençlik Başımda Duman 3. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Gençlik Başımda Duman Final Yapıyor? İşte Nedeni (5 Yorum)

  1. Keşke gençlik başında duman dizisi devam etseydi ben yeni izliyorum çok güzel bir diziymiş

  2. Rabia ve gökhan çok yakışıyorlarve ben gençlik başımda duman bayıldım lütfen sezona girmesin sizi seviyorum gökhan ve rabia

  3. NURBAT CIFTINE BAYILIYORUM ÇOOKK SEVIYORUM ONLARI ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤