Gençlik Başımda Duman Dizisi Nerede Çekiliyor?

21 ağustosta Kanal D ekranlarında başlayacağı açıklanan Gençlik Başımda Duman dizisi ile ilgili muamma devam ediyor. Yayın gününe 24 saat kalmasına rağmen hala Gençlik Başımda Duman dizisinin tanıtımı yapılmadı. Kaynaktan aldığımız bilgilere göre ise çekimler 1 aydan uzun süredir İstanbul’da bulunan yalıda devam ediyor.

Yine aldığımız kesin olmayan bir tüyoya göre çekim yapılan ev İstanbul’da deniz kıyısında ve önünde güzel bir bahçesi var. İşte Gençlik Başımda Duman dizisinin çekimlerinin devam eddiaiddia edilen ev.

Gençlik Başımda Duman evi nerede?

Daha önce bir çok sosyal medya paylaşımlarında Semih Kurtulmuş’un da Gençlik Başımda Duman oyuncu kadrosuna dahil olacağı iddia edilmişti; ancak Semih Kurtulmuş’un Tekirdağ’da olduğu ve çekimlere gitmediği yönünde haberler de var. [saributon]Gençlik Başımda Duman[/saributon] tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız

Bir başka açıdan bakıldığında ise bir çok Kısmetse Olur izleyicisi de Gençlik Başımda Duman dizisini de izlemeyeceğini belirtiyor zira başrollerinde Emre ve Cansel’in olmasının bu diziyi kurtarmayacağı; bir çok başarılı dizi oyuncusunun aylarca oyunculuk eğitimi aldığını bu insanların oyunculuktan anlamayacaklarını ve dizinin bu yüzden de yayınlamaya başlamadığı gibi eleştirileri var. 

dizibilgi google play

Gençlik Başımda Duman Dizisi Nerede Çekiliyor? (7 Yorum)

  1. bu ne be hlaksiz yuvasindan kim cikiyosa gelip dizi cekiyo ayip be ayip tukureyim sizin suratinza

  2. GAMZELİ RKİMİN EN BÜYÜK HAYRANIYIM (BEGÜM) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dedi ki:

    İyiyim ezgi sen nasılsın öbür benimsinin sayfasındaki ezgisin demi