Gençliğim Eyvah Suzan

Gençliğim Eyvah Suzan Kimdir? Gerçek İsmi

Burak 03 Haz 2020 2020 Yaz Dizileri  0

ATV ekranlarının yeni yaz dizisi Gençliğim Eyvah 15 haziran pazartesi günü seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncu kadrosunun büyük bir kısmı tamamlanan dizinin karakterleri de bir hayli merak ediliyordu. Başrol oyuncularına baktığımızda Levent Ülgen ve Cengiz Bozkurt gibi 2 usta isim karşımıza çıkarken merak edilen bir diğer karakter Suzan oldu. Bu yazımızda Gençliğim Eyvah dizisi Suzan karakterini merceğimize alıyoruz.

Gençliğim Eyvah Suzan Kimdir?

Dizide Suzan karakterine hayat verecek olan isim Bahar Süer oldu. Suzan, Arif Usta’nın imkansız aşkı olarak karşımıza çıkıyor. Veysi’yi kaçırarak eve iç güveysi getiren Suzan güzelliğiyle mahallenin dikkat çeken kızlarından biridir. Veysi ve Suzan ikilisinin çocukları olmamaktadır. Suzan kusuru kocasında görüp ona birçok ilaç tedavisi uygulamaktadır. Saf mülayim adam rolündeki Veysi karısı ne derse onu yapan kılıbık bir tiplemedir. Suzan karakterine hayat veren Bahar Süer kimdir?

Gençliğim Eyvah Suzan

Bahar Süer Kimdir?

1985 yılında Ankara’da dünyaya gelen Bahar Süer Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü başarıyla tamamlamıştır. Okulu tamamladığı yıllardan itibaren sahne deneyimi yaşayan Bahar Süer’in ilk dizisi Avrupa Avrupa olmuştur. Bu dizide canlandırdığı Nezahat karakteri seyirciler tarafından sevilmiştir. Daha sonra Seksenler dizisinde gösterdiği performansla kendini kanıtlamayı başarmıştır. 2012 yılında En İyi Kadın Yardımcı Oyuncu Ödülünün sahibi olan Bahar Süer’in;

Boyu: 1.68 m
Yaşı: 32
Kilosu: 58 kg
Burcu: Kova
Sevgilisi: Bilinen sevgilisi yoktur.
Aldığı Ödüller: (2012) Arda Kanpolat En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülü
İnstagram Adresi: @baharrsuerr
Oynadığı Film ve Diziler: Avrupa Avrupa, Seksenler, Ben Onu Çok Sevdim, Yeni Gelin, Şampiyon, Yaşamak Güzel Şey, Arapsaçı ve Gençliğim Eyvah.

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bahar, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Şampiyon dizisinde rol almıştır. Başarılı ve güzel oyuncuya yeni dizisi Gençliğim Eyvah dizisinde Suzan karakteriyle başarılar diliyoruz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.