gençliğim eyvah dizisi

Gençliğim Eyvah Nerede Çekiliyor? İşte Çekim Yerleri

Burak 20 May 2020 Gençliğim Eyvah  0

Yönetmenliğini Deniz Yılmaz’ın üstlendiği Gençliğim Eyvah dizisi afiş çekimlerinin tamamlanmasıyla beraber sete çıkmaya başladı. Süreç Film’in ATV kanalı için hazırladığı diziye sosyal medyadan birçok olumlu tepki geldi. En geç temmuz ayında yayınlanması beklenen Gençliğim Eyvah dizisinin çekim yerleri ve mekanları merak edilmeye başladı.

Levent Ülgen ve Cengiz Bozkurt’un başrol olarak yer aldığı dizinin senaristi Ünal Yeter oldu. İki kebapçının hayatını konu alan Gençliğim Eyvah dizisi Zekeriya ve Arif’in komedi dolu atışmalarıyla seyirciyi kahkahaya boğmayı amaçlayacak. Yaz dizisi olması sebebiyle cıvıl cıvıl yerlerde konaklayacak olan set ekibi ise en az oyuncular kadar heyecanlı. Gençliğim Eyvah dizisi nerede çekiliyor?

gençliğim eyvah dizisi

Gençliğim Eyvah Nerede Çekiliyor?

Aşkların ve büyük sırların üzerine kurulan Gençliğim Eyvah dizisi afiş çekimlerinin tamamlanmasıyla beraber sete çıkmaya başladı. İlk bölümler için İstanbul’da Tarihi Beykoz Kundura Fabrikasına set kuruldu. Setteki arkadaşlık ortamının yavaş yavaş kurulması, oyuncular arası şakalaşmalar dikkat çeken noktalar oldu.

Tabii çekimlerin sadece İstanbul ile sınırlandırılacağını söylemek yanlış olur. Gençliğim Eyvah dizisinin yaz dizisi olması nedeniyle birçok alana yayılması bekleniyor. Daha çok batı tarafında çekilmesi beklenen dizinin çoğu sahnesi İstanbul’da geçecek.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.