Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Haziran ayı itibariyle yayınlanmaya başlayacak olan Gençliğim Eyvah dizisi cast çalışmaları sona erdi. Birbirinden önemli oyuncuları kadrosunda barındıran dizinin reyting konusunda iddialı olduğu görünüyor. Virüs salgını sebebiyle birçok dizinin çekimlerine ara verilirken Pazartesi günleri ekranlara gelecek olan Gençliğim Eyvah dizisi birçok seyirci tarafından merakla beklenmekte. Oyuncu kadrosunda dikkat çeken isimlerin başında Leyla karakterini canlandıran Ecem Atalay geliyor. Gençliğim Eyvah Leyla karakterini yakından inceleyelim:

Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Ecem Atalay’ın canlandıracağı Leyla karakteri güzelliğiyle ön plana çıkan bir karakter olacak. Variyetli bir ailenin kızı olan Leyla inatçı yönüyle birçok seyircinin hoşuna gitmeyen tavırlar sergilese de kalbini Çavi’ye kaptıracaktır. Leyla’nın babası kızını variyetli bir aileyle evlendirmek isterken Leyla bunu kabul etmeyecek ve gerçek aşkın peşinden koşacaktır. Zaman zaman itici ve zengin tavırları onu Çavi’den uzaklaştıracak olsa da onu elde etmek için azim dolu çabalar sarf edecektir.

gençliğim eyvah leyla

Ecem Atalay Kimdir? Biyografisi

Gençliğinin baharında olan Ecem Atalay 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk başarısını güzelliğiyle pekiştiren Atalay, bir çok dizi yapımcısının dikkatini çeken nadir oyunculardan biridir. Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya İletişim bölümünü başarıyla tamamladıktan sonra  Dijital Esaret filmiyle kamera karşısına geçmiştir. Oyunculuk eğitimini bizzat Saim Güveloğlu’ndan alan başarılı oyuncu  4N1K adlı yapımla dizi sektörüne adım atmıştır. Ecem Atalay’ın;

Boyu: 1.65
Yaşı: 20
Kilosu: 54
Burcu: Bilinmiyor
Sevgilisi: Bilinen sevgilisi yoktur.
İnstagram Adresi: @ecematalay
Oynadığı Film ve Diziler: Dijital Esaret, 4N1K ve Gençliğim Eyvah.

Ekranların yeni yüzü olarak adlandırabileceğimiz Ecem Atalay, Gençliğim Eyvah dizisiyle beraber kariyerinin seyrini değiştirecek başarılara imza atacağını düşünmekteyiz. Oldukça başarılı ve televizyona yakışan güzellikte olan Ecem Atalay’a Gençliğim Eyvah Leyla karakterinde başarılar diliyoruz.

dizibilgi google play

Etiketler