Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu

Gençliğim Eyvah dizisi oyuncu kadrosu bir hayli zengin yapısıyla karşımıza çıkmakta. Birçok usta oyuncunun yer aldığı bu yapımda dikkat çeken karakterlerden biri de Çavi oluyor. Gençliğim Eyvah Çavi karakterini Erdem Kaynarca üstleniyor. Başrollerini Levent Ülgen ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı dizide Çavi ve Leyla aşkı birçok seyircinin merak ettiği olayların başında gelmektedir. Peki Çavi Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir?

Hayatını bir mahallede kebapçı ustası olarak geçiren Zekeriya’nın İtalya’da yaşadığı bazı tatsız olaylar sonrasında kendinin bile haberi olmadığı oğlu Çavi, birden bire babasını bularak ortaya çıkmaktadır. Çavi’nin Türkiye’ye gelmesiyle birlikte ortalık fena bir şekilde karışacaktır. Bu olayın fayda sağladığı tek kişi ise Leyla olacaktır. Aşka inamayan Leyla, ilerleyen bölümlerde Çavi’nin hislerine karşılık verecektir.

İtalya’dan gelerek hayat mücadelesi veren Çavi; babası Zekeriya’nın düşmanı Kebapçı Arif’in dükkanında komi olarak çalışmaktadır. Dizinin kilit oyuncularından biridir. Gençliğim Eyvah dizisi Çavi’nin gerçek adı Erdem Kaynarca’dır.

Gençliğim Eyvah Çavi

Erdem Kaynarca Kimdir?

1992 yılında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu İstanbul doğumludur. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünü başarıyla tamamlamasının ardından kamera karşısına geçmiştir. Kariyerinin ilk zamanlarında birçok firmanın reklam filminde oynayan Erdem Kaynarca, kısa sürede dizi ve film yapımcılarının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Reklam filmleri ve tiyatro oyunlarından sonra ilk kez Emanet adlı filmde rol alarak sektöre adım atmıştır. 2017 yılında yayınlanan Kalp Atışı dizisinde canlandırdığı Mehmet karakteriyle birçok seyirci tarafından tanınmıştır. Erdem Kaynarca’nın;

Boyu: 1.82 m
Yaşı: 28
Kilosu: 76 kg
Burcu: Oğlak
Sevgilisi: Bilinen sevgilisi yoktur.
Aldığı Ödüller: Sadri Alışık Tiyatro Ödülleri –  Genç Oyuncu Ödülü
İnstagram Adresi: @erdemkaynarca
Oynadığı Film ve Diziler: Emanet, Kalp Atışı, Bir Deli Rüzgâr, Yasak Elma, Alef ve Gençliğim Eyvah.

Yasak Elma dizisinin Dündar’ı olarak akıllarda kalan Erdem Kaynarca, gösterdiği performans ışığında son olarak Kenan İmirzalıoğlu’nun başrol olarak görev yaptığı Blu TV’de yayınlanan Alef dizisinde rol almıştır. Gençliğim Eyvah Çavi karakterinde kendisine bol şans diliyoruz.

dizibilgi google play