Gençliğim Eyvah Ayşe Kimdir? Azra’nın Kardeşi

Süreç Film tarafından titizlikle hazırlanan Gençliğim Eyvah dizisi cast çalışmalarına hızını kesmeden devam ediyor. Haziran ayında yayınlanması beklenen dizinin ışıl ışıl, tam bir yaz dizisi olacağı yayınlanan tanıtım videosuyla kesinleşti. Oyuncu kadrosunda birçok usta isime rastladığımız bu iddialı yapımda güzelliğiyle dikkat çeken oyuncularından biri İpek Çiçek oldu. Gençliğim Eyvah dizisinde Ayşe karakteriyle gündeme bomba gibi oturması beklenen oyuncuyu kalemimize aldık. İşte detaylar…

Gençliğim Eyvah Ayşe Kimdir?

Çekimlerine başlanan Gençliğim Eyvah dizisinde Ayşe karakterine İpek Çiçek hayat verecek. Ayşe; ailesine düşkünlüğüyle dikkatleri üzerine çeken Azra’nın kardeşidir. Mahallenin bir diğer güzeller güzeli kızı Ayşe, aşk konusunda birçok çıkmazla karşı karşıya kalacak. Neşeli ve eğlenceli yapısıyla seyircinin gönlünü fetheden bir karakter olacak.

gençliğim eyvah ayşe

İpek Çiçek Kimdir? Yaşı Boyu Sevgilisi

İpek Çiçek, 1999 yılında İstanbul’da doğdu. Beyti Engin’den Kamera Önü Oyunculuk dersleri aldı. İlk olarak Ömer Faruk Yardımcı’nın yönetmenliğini yaptığı Dört Köşe filminde rol aldı. 2019 yılında Trt 1’de yayınlanan Elimi Bırakma dizisine Gamze karakteriyle dahil oldu. Dizinin final kararı almasının ardından oyunculuk eğitimlerine devam etti. CAS (Cihangir Sanat Atölyesi) Temel Oyunculuk Atölyesi’nde eğitim almaya devam etmekte. 2020 yılında Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden Mucize Doktor dizisine Kübra karakteriyle konuk oldu ve izleyicilerin dikkatini çekti.

Boyu: 1.60
Yaşı: 21
Kilosu: 57
Burcu: Koç
Sevgilisi: Bilinen sevgilisi yoktur.
İnstagram Adresi: @ipeksiciceksi
Oynadığı Film ve Diziler: Dört Köşe, Elimi Bırakma, Mucize Doktor ve Gençliğim Eyvah.

Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İpek Çiçek, kısa sürede birçok dizi yapımcısının kadrajına giren bir oyuncudur. Özellikle Mucize Doktor dizisinde konuk oyuncu olmasına rağmen muhteşem bir performans göstermiştir. Oyuncuya kariyerinde başarılar diliyoruz.

dizibilgi google play