Gelinim Sensin Başvuru Sayfası (Sizde Gelinim Sensin’de Aşkınızı Bulun)

Gelinim Sensin Programı Başvuruları

gelinim-sensin-3-ekim-pazartesiFox Tv ekranlarında eylül ayında başlayacak olan Gelinim Sensin programı için başvurular başladı. Fox Tv internet sitesinde başlayan Gelinim Sensin başvurularına yoğun ilgi var.

Gelinim Sensin 3 Ekim Pazartesi 16:15’de Fox Tv’de 

Gelinim Sensin programının yapımcılığını Nisan Film üstlenirken sunuculuğunu ise güzel sunucu Ebru Akel üstlenecek

[mavitext]Kaynanalar oğulları için en iyi gelin adaylarını seçecek. Daha sonra gelin ve damat adayları birlikte bir hafta geçirecek ve evlilik yolunda seçimlerini yapacaklar.[/mavitext]

Gelinim Sensin programının yapımcılığını Nisan Film üstlenirken sunuculuğunu ise güzel sunucu Ebru Akel üstlenecek

Gelinim Sensin izdivaç programında aynı evde bulunan gelin ve damat adayları hayatlarının aşklarını bulmak için bir birlerini tanımaya çalışacaklar. Damatlar ise Gelinim Sensin evinden gelini bulacak ve ona Gelinim Sensin diyecek.

Erkekler tarafından gelin adaylarının seçileceği Gelinim Sensin programın başvuruları kısa zaman içinde Fox Tv inter sitesi üzerinden alınmaya başlanacak.

Gelinim sensin programına başvuru yapmak  ve  Gelinim Sensin programı ile ilgili daha fazla detay almak için 0212 414 90 00 numaralı telefonu arayabilir ve seçme yerleri ve zamanı öğrenebilirsiniz.

Yukarıda Gelinim Senssin programın başvuru formunun fotoğrafını koyduk. Alttaki linke tıkladığınızda bu form karşınıza çıkacak. Lüten formu özenle doldurun; zira mülakata çağırıldığınız zaman hatalı bilgi çıkmasın

Gelinim Sensin programına internetten başvuru yapmak için [saributon]Tıklayınız[/saributon]

Gelinim Sensin Tanıtım Fragmanı

gelinim sensin başvuru resimlerifotoğrafları

Gelinim Sensin Başvuru Sayfası (Sizde Gelinim Sensin’de Aşkınızı Bulun) (1 Yorum)