Gelinim Sensin 19 Ekim Neler Yaşandı?

Gelinim Sensin 19 Ekim Neler Yaşandı?

gelinim-sensin-gamze-emrah-ayperi

Nurdane’nin Hanım’ın Gamze’ye altın takması ortamı gerdi. Gelin adayları her zamanki gibi yine birbirine girdi. Elif:”Her şeyden sıkıldım. Senin kavgalarını dinlemek zorunda değilim.” diyerek Gamze’nin Ayperi ile kavga etmesinden rahatsız olduğunu dile getirdi. Gamze-Ayperi kapışması hala devam ediyor. Nurdane Hanım’ın Ayperi kalbinde olmasına rağmen altını Gamze’ye takmasına sinirlenen Ayperi, Gamze’nin Emrah’a karşı hissi olmadığını ve kendisine karşı olduğu için Emrah’la ilgilendiğini söyledi. Umut, Gamze’nin evde kalmak için Emrah’a yanaştığını ve bir şey hissetmediğini söyledi. Emrah kızarak kararı verecek kişinin kendi olduğunu söyleyerek Umut’a çıkıştı.

Emine Hanım Elif’e altın taktı. Umut’un kendisine mesafeli olduğunu ve herkese mavi boncuk dağıttığını söyledi. Bu davranışlarının kendisini yorduğunu ifade etti.gelinim-sensin-angelina

Angelina’nın doğum günü olan 19 Ekim’de adaylar ilk kez dans ettiler. Önce dans edecekleri kişilerin isimlerini yazdılar. Umut, Elif’i yazdı. Cumali Hazan’la dans etmek istedi. Ancak Hazan reddetti. Emrah, Ayperi dedi. Soner bugünün hatrına Angelina dedi.Tuğçe bu durumu çok  içerledi. gelinim-sensin-angelina-tugce-soner

Cumali-Hazan Neden Kavga Etti?

Nuray Hanım altını Esra’ya takmadan önce Cumali’ye baskı yaparak kendi fikrini uygulamasını söyledi. Cumali’nin elini Esra’nın tutması Hazan’ı oldukça kızdırdı.gelinim-sensin-hazan-cumali-esra Nuray Hanım ve Esra , Cumali’nin Hazan’dan korktuğu için böyle davrandığını söyledi. Hazan dinlediklerini Cumali’nin Esra’yı tanımak istediği ve bunu bir süre  Hazan’a söylemeden devam ettirelim olarak anladığını söyleyip, “Sen de annen de Esra’da benim kalbimin üstünde tepinemez. Al bunu kalbinin üstünde tepinmeyen birine ver.” diyerek Cumali’nin verdiği kalbi kendisine verdi. Cumali annesi-Hazan-Esra arasında bocalıyor. Sizce Cumali kimi seçmeli annesinin onayladığı Esra’yı mı yoksa sevdiği Hazan’ı mı? Esra’nın Cumali’yi dansa davet etti ancak Cumali reddetti. Gururu incinen Esra gözyaşlarına boğuldu. Esra Cumali için çabalamaya devam etmeli mi sizce? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Gelinim Sensin 19 Ekim Neler Yaşandı? (3 Yorum)

  1. Nuray hanım cok haklı. Hazan cumaliye uymaz. Cumaliyi kuklaya çevirmiş.annen en iyisini bilir. Sen ilk kezmi kız arkadas buldun. Anlayamadım.ne bu acelen.

  2. Cumali sen erkekmisin niye Hazanin altında eziliyorsun
    Annen dediği gibi biraz dışarıdan izle kendini
    Biraz erkek ol Esraya yaptığın hiç yakismadi