Gelin Evi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2. Sezon

Burak 01 Haz 2017 Haberler  0

Gelin Evi Yeni Sezonda devam edecek mi?

Show Tv ekranlarında 7 aralık pazartesiden beri hafta içi her gün 13:00 15:00 saatleri arasında izleyicisi karşısına çıkan Gelin Evi programının haziran ayı sonunda sezon finali yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor. Aldığı başarılı reytingler ile Show Tv’nin yüzünü güldürmeyi başaran az projelerden olan Gelin Evi bu reytingler ile 2. sezon onayı kesin alır.

Şuanda Gelin Evi programının sezon finali ve yeni sezon başlama tarihi belli olmadı ancak 29 mayıs pazartesi günü 1.57 reyting alarak başarısını bir kez daha ispatladı. Türkiye de kadınların en çok merak ettiği şeylerin aşında gelen yeni gelin evleri Joker Yapım tarafından program haline getirilmiş ve her hafta yeni gelinlerin evlerine konuk olarak düğünlerinden nişanlarına eşyalarından aile ilişkilerine kadar her şey masaya yatırılmıştı. Joker Yapım Gelin Evi yarışmasında haftanın finalinde birinci seçilen geline ise 5 altın 5 bilezik vermekteydi.

Joker Yapım tarafından Gelin Evi programının yeni sezon tarihi açıklandığında sayfamıza eklenecektir ancak Gelin Evi gibi programlar okulların tatil olduğu ve insanların tatile çıktığı haziran ayında sezon finali yapar ve eylül ayın da insanlar tatilden geldikten sonra yeniden başlar. Muhtemelen Gelin Evi’de 18 eylül 2017 pazartesi günü 2. sezonuna başlar.

Gelin Evi ne zaman final yapacak?

Şuanda Gelin Evi reytingleri oldukça iyi; en azından program yapımcısını ve kanalını memnun ediyor; Gelin Evi yeni sezonda aynı reytingleri yakalayamazsa 2. sezon sonunda final yapabilir.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Gelin Evi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2. Sezon” üzerine 3 yorum

 1. Defne dedi ki:

  Kizlar 2yabanci prashant dozu arttiriyor sayfasindayiz..oraya gelin..

 2. kusum dedi ki:

  ablalarim kardesleim hadi iki yabanci prashant sayfasina gidelim hadiiii

 3. Zara dedi ki:

  Merhabalar arkadaşlar nasılsınız bakalım inşallah iysinizdir orucnuz nasıl gediyor?
  Asim geldim nasılsın bitanem pirensesim ve pirensim nasılsılar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir