Gelin Evi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2. Sezon

Gelin Evi Yeni Sezonda devam edecek mi?

Show Tv ekranlarında 7 aralık pazartesiden beri hafta içi her gün 13:00 15:00 saatleri arasında izleyicisi karşısına çıkan Gelin Evi programının haziran ayı sonunda sezon finali yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor. Aldığı başarılı reytingler ile Show Tv’nin yüzünü güldürmeyi başaran az projelerden olan Gelin Evi bu reytingler ile 2. sezon onayı kesin alır.

Şuanda Gelin Evi programının sezon finali ve yeni sezon başlama tarihi belli olmadı ancak 29 mayıs pazartesi günü 1.57 reyting alarak başarısını bir kez daha ispatladı. Türkiye de kadınların en çok merak ettiği şeylerin aşında gelen yeni gelin evleri Joker Yapım tarafından program haline getirilmiş ve her hafta yeni gelinlerin evlerine konuk olarak düğünlerinden nişanlarına eşyalarından aile ilişkilerine kadar her şey masaya yatırılmıştı. Joker Yapım Gelin Evi yarışmasında haftanın finalinde birinci seçilen geline ise 5 altın 5 bilezik vermekteydi.

Joker Yapım tarafından Gelin Evi programının yeni sezon tarihi açıklandığında sayfamıza eklenecektir ancak Gelin Evi gibi programlar okulların tatil olduğu ve insanların tatile çıktığı haziran ayında sezon finali yapar ve eylül ayın da insanlar tatilden geldikten sonra yeniden başlar. Muhtemelen Gelin Evi’de 18 eylül 2017 pazartesi günü 2. sezonuna başlar.

Gelin Evi ne zaman final yapacak?

Şuanda Gelin Evi reytingleri oldukça iyi; en azından program yapımcısını ve kanalını memnun ediyor; Gelin Evi yeni sezonda aynı reytingleri yakalayamazsa 2. sezon sonunda final yapabilir.

dizibilgi google play

Gelin Evi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2. Sezon (3 Yorum)

  1. Merhabalar arkadaşlar nasılsınız bakalım inşallah iysinizdir orucnuz nasıl gediyor?
    Asim geldim nasılsın bitanem pirensesim ve pirensim nasılsılar?