gel yazın konuşalım tv8 seray sever ve hakan hatipoğlu

Gel Yazın Konuşalım Tv8

Burak 05 Tem 2019 Programlar  0

Gel Yazın Konuşalım 4 Temmuz Perşembe gününden itibaren hafta içi her gün 10.00’da canlı yayınla TV8’de Başarılı oyuncu ve sunucu Seray Sever, “Gel Yazın Konuşalım” adlı programı Hakan Hatiboğlu ile birlikte sunacak.

Tv8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanacak olan yeni program Gel Yazın Konuşalım da ilginç olaylar, modadan, estetiğe, spordan ilişkiye, ünlülerin özel hayatlarından sokaktaki yaşama dair ne varsa her şey yorumlanıp, tartışılacak olan Gel Yazın Konuşalım hafta içi her gün 09:55 ile 12:00 saatleri arasında canlı yayında, zengin içeriği ile birbirinden ilginç konu ve konuklarıyla yaz sabahlarında evlerimize konuk olacak.

gel yazın konuşalım tv8 seray sever ve hakan hatipoğlu

Gel Yazın Konuşalım Program Sunucuları Kim?

Gel Yazın Konuşalım Sunucuları; Ekranların beğenilen ve sevilen yüzü Seray Sever ve yorumları ile Hakan Hatipoğlu.. Hafta içi her gün ekranlara gelerek evlerinize misafir olacak.

Seray Sever, uzun yıllardır ekranda yer almıyordu, ekranlara sunucu olarak geri dönen ünlü oyuncu Seray Sever Tv 8 ’de, sabah kuşağında Hakan Hatipoğlu ile izleyicisiyle buluşacak.

Survivor 2020 Yarışmacıları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları Kim? Sunucusu Başvuru Formu
3’te 3 Tarih Yeni Sezon 2019 Ne Zaman Başlıyor? Sunucusu Pelin Çift Kim?
Zuhal Topal’la Sofrada Programı Bitiyor mu? Erken Final mi Yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.