Gel Hemşerim Yarışma Başvuru Formu Nasıl Başvuru Yapılır?

Burak 15 Tem 2019 Gel Hemşerim  0

Rüştü Onur Atilla’nın sunumuyla Gel Hemşerim Yarışma programı Show Tv de başlıyor.

Pervasız Yapım & Show TV yazın başlayacak eğlence dolu yarışma formatlarının hazırlıklarına başladı. Tanıtım videosu sayfamızın sonunda

Oyun var, Şans var, Para var, Gel Hemşerim Gel! Showu ayağına getirdik. Oyun var, Şans var, Para var, Ey ahali köy meydanında büyük eğlence, açık havada çekirdek çitlemeye, oynamaya, tüynemeye, memleketin her köşesinin tadını çıkarmaya, yarışmaya ve kazanmaya hazırsan Gel Hemşerim.

Pervasız Yapımın Show tv için hazırladığı Yarışma programı Gel Hemşerim çok yakında Show tv de eğlenmeye, coşmaya, yarışmaya ve kazanmaya hazırsan. Gel Hemşerim! Çok yakında başlıyor.

Gel Hemşerim Yarışma Formatı

Gel Hemşerim kendi yaşadıkları çevrenin en meşhurları, doğdukları toprakların en sevilenleri, muhabbetine doyum olmaz, insanlığından sual olunmaz gizli kahramanlarını memleketin dört bir yanından topluyor ve onlarla hem milli hem de tatlı dilli bir takım kuruyor. Gizli kahramanlar tam bir takım oyunu sergileyecekler ve memleketin her köşesinden gelen hemşerilerine para kazandırmak için sunucuyla birlikte taş üstünde taş bırakmayacaklar! 

Gel Hemşerim Nasıl Başvuru Yapılır?

Gel Hemşerim Yarışma Programına katılmak için başvurularınızı

https://www.showtv.com.tr/basvuru/gel-hemserim

adresinden yapabilirsiniz. Ayrıca; WhatsApp Başvurusu için 0552 458 36 36 numaralı telefondan da başvurularınızı yapabilirsiniz.

Gel Hemşerim Başvuru Formu

Gel Hemşerim Başvuru formunda, Adınız:  Soyadınız:  Doğum tarihiniz,  Cep Telefonu ve  E-Posta adresiniz, Eğitim Durumunuz,  Mesleğiniz, Medeni Durumunuz, Memleketiniz: ve  Yaşadığınız şehir, Çocuğunuz var mı?, Hobileriniz ve Fobileriniz, Karakterinizi bir kaç cümle ile anlatın,  Kendinizi en şanslı hissettiğiniz andan kısaca bahsediniz?  Şansa inanır mısınız?  Risk almayı sever misiniz?, Daha önce bir TV programında yer aldınız mı? , Büyük ödülü kazanırsanız nasıl değerlendireceksiniz? gibi sorular sorulacak

Ve en önemlisi ise aşağıdaki sorulara vereceğiniz cevaplar sizi yarışmacı olarak programa seçilme hakkı tanıyacaktır.

Hisleriniz kuvvetli midir?, Hırslı mısınız? Sosyal medya hesaplarınızı yazınız? Şiveniz var mı? Yöresel bir tavrınız? İnsanlar sizi neden sever? Siz kendinizi neden seversiniz? Beni ben yapan özelliğim? En son ne zaman birine yardım ettiniz? Nasıl yardım ettiniz? Konu neydi?

Survivor 2020 Yarışmacıları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları Kim? Sunucusu Başvuru Formu
3’te 3 Tarih Yeni Sezon 2019 Ne Zaman Başlıyor? Sunucusu Pelin Çift Kim?
Zuhal Topal’la Sofrada Programı Bitiyor mu? Erken Final mi Yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir