Gel Hemşerim Ne Zaman Başlıyor?

GEL HEMŞERİM NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Gel Hemşerim 9 Ağustos 2019 Cuma Show tv de başlıyor.

GEL HEMŞERİM GEL, SHOW AYAĞINIZA GELDİ! Sloganı ile tanıtımı yapılan yarışma programında, Köy meydanında büyük eğlenceye, açık havada çekirdek çitlemeye, oynamaya, tüynemeye, memleketin her köşesinin tadını çıkarmaya, yarışmaya ve kazanmaya hazırsanız Rüştü Onur Atilla’nın sunumuyla Gel Hemşerim, Show TV’de sizleri bekliyor.

Gel Hemşerim kendi yaşadıkları çevrenin en meşhurları, doğdukları toprakların en sevilenleri, muhabbetine doyum olmaz, insanlığından sual olunmaz gizli kahramanlarını memleketin dört bir yanından topluyor ve onlarla hem milli hem de tatlı dilli bir takım kuruyor. Gizli kahramanlar tam bir takım oyunu sergileyecekler ve memleketin her köşesinden gelen hemşerilerine para kazandırmak için sunucuyla birlikte taş üstünde taş bırakmayacaklar! %100 doğal, %100 organik, gezen sunucu yarışması “Gel Hemşerim” 9 Ağustos Cuma Show TV’de

 

Gel Hemşerim Nerede Çekilecek?

İlk Bölüm çekimleri Bilecik ilinde yapılan yarışma programının diğer bölümleri için çekim yapılacak iller şöyle, Rize, Ankara, İstanbul, Malatya, Yozgat ve Düzce gibi illerde olacak.

 

 

dizibilgi google play