Gel Barışalım Sunucusu Kimdir ? Asuman Dabak

Burak 29 Tem 2017 Gel Barışalım  0

Kanal D’de Fox Tv’de  sonra evlilik programlarından yeni sezonda vaz geçerek barıştırma programı yayınlama kararı aldı. Yapımcılığı Artı Filmin yapacağı barıştırma programının adı Gel Barışalım olarak açıklandı. Gel Barışalım adlı barıştırma programını daha önce dizilerden tanıdığımız Asuman Dabak sunacak.

Gel Barışalım isimli programı evliliklerinde sıkıntıları olan çiftlerin sorunlarını ele alarak yuvalarını kurtarmayı amaçlıyor. evlilik programlarının aksine evlendirmeyi değil yuva kurtarmayı kendisine amaç edinen bir formatta hazırlanan program 7 Ağustos’dan itibaren Kanal D ekranlarından yayınlanmaya başlayacak.

Gel Barışalım 7 Ağustos pazartesi günü 10:00 da ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkarken farklı konsepti ile hafta içi her gün izleyicisini ekranlara kilitlemeyi hedefliyor.

Gel Barışalım Asuman Dabak Kimdir ?

1 Şubat 1970 tarihinde doğan Asuman Dabak Akhisarlıdır. İlköğretim ve liseyi memleketinde tamamladıktan sonra Üniversiteyi Turizm ve Otelcilik bölümünde okumuştur. Oyunculuk eğitimi almamasına rağmen kendi yeteneğiyle kendini tanıtmıştır. Ayrıca seslendirme üzerine çalışmalar da yapmıştır. İlk oynadığı diziyle Tatlı hayat da Menekşe rolü ile dikkat çekmiştir. Asuman Dabak ayrıca Süper Babaanne, Geniş Aile, Leyla ile Mecnun ve Pis Yedili dizilerinde de rol almıştır.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir