Geçmişin İntikamı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 12 Tem 2017 Haberler  0

Poyraz Karayel, Kırlangıç Fırtınası, Hayat Sevince Güzel, Aşk ve Gurur, Kalbim Ege’de Kaldı ve Şevkat Yerimdar gibi dizilerin yapımcısı Limon Yapım’ın yeni bir dizi ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  Geçmişin İntikamı  isimli dizinin senaryosunu ise Bazı Filmler Senaryo Grubu yazarken yönetmeni ise şuanda açıklanmadı.

Geçmişin İntikamı Dizisinin Konusu

İşlemediği bir cinayetten dolayı hapse atılan Aslan’ın adaleti arama mücadelesi ve kendi adaletini yerine getirmek için vereceği mücadeleyi konu alacak. Aslan Batur kendi halinde yaşayan 30 yaşında bir adamdır. Çok güvendiği ve babası yerine koyduğu İstanbul’un kulağı kesik eski kabadayılarından Şevket’in konteyner limanını işletmektedir. Aslan üzerine kalan bir cinayet suçundan ceza evine düşer. Aslan sonradan öğrenir ki suçu üstüne atanlar da yabancı değil akrabalarıdır.  Aslan’ın hiç bilmediği dayısı uyuşturucu baronu Kerim Büyükhanlı ve oğlu Sadık’tır.

Aslan bilmediği geçmişi ile yüzleşir; zira Aslan gayrı meşru bir çocuktur ve  daha kundaktayken anneannesi tarafından Şevket’e verilmiştir. Şevket Aslan’ı Büyükhanlı ailesinden saklanmıştır. Ancak ne var ki kader onları yıllar sonra yeniden karşı karşıya getirecektir. Aslan ceza evinden çıkar; ancak bu suçu üstüne atanlar akrabaları bile olsa İstanbul’da ne taş taş üstünde, ne de baş baş üstünde kalacaktır.

Geçmişin İntikamı Oyuncuları

Ahmet Kural(Aslan Batur)

Aslan 30’lu yaşlarda kendi halinde bir genç. İşlemediği bir suçtan dolayı hapse girmiştir. Eski kabadayılardan olan Şevket’in limanını işletmektedir.

Yasemin Allen

Olgun Şimşek

Erkan Can

Ediz Hun

Ayça Bingöl

Son olarak Öyle Bir Geçer Zaman Ki’, ‘Benim Adım Gültepe’ ve ‘Babam ve Ailesi dizilerine rol almıştır.

Hüseyin Avni Danyal

Hüseyin Avni Danyal bu sezon hem Siyah İnci’de hemde GEçmişin İnt,kamı dizisinde rol alacak.

Kerim Büyükhanlı:

Kerim Büyükhanlı Aslan’ın bilmediği dayısıdır. Aslan’a intikam için bir cinayet yükler.

Sadık:

Kerim’in oğludur. Karanlık işleri takip eder.

Geçmişin İntikamı Tanıtım Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı.

 

Şuanda Geçmişin İntikamı dizisi senaryosu bir çok başarılı isme daha gönderildi. Oyuncuların senaryoyu okuyup teklifi değerlendirilmesi bekleniyor.

 

Limon Yapım bünyesinde TV’ye merhaba demeye hazırlanan dizinin ismi Gerçeğin İntikamı olacak. Dizinin cast çalışmaları devam ederken oyuncuları ile ilgili her hangi bir açıklamada bulunulmadı. Ayrıca Limon Yapım’ın Fox TV ile görüşmeleri sürdürdüğü gelen bilgiler arasında.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.