Gecelerin Ötesi Dizisi Oyucuları Kadrosu ve Karakterleri

Gecelerin Ötesi dizisi çok yakında Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısısında olacak. Son olarak Söz dizisine imza atan Tims&B yapım şimdide bir dram dizisi için sete çıkmaya hazırlanıyor. Gecelerin Ötesi ismi ile izleyicisi karşısına çıkması beklenen dizinin yönetmen ve senaristi ise Kanal D’nin final yapan fenomen dizisi Poyraz Karayel’den.

Son olarak Poyraz Karayel’de yönetmenlik yapan Osman Taşçı ve yine Poyraz Karayel’in senaristliğini yaparak kalitesini ve özgünlüğünü bir kez daha ispatlayan Ethem Özışık senaryosunu yazacak. Ethem Özışık’ın yazdığı ve yaklaşık bir aydır üzerinde çalıştığı Gecelerin Ötesi  dizisi bir de kaliteli bir yapımcı ile birleşince heyecan yarattı. Dizi sete ise eylül ayında çıkacak. Gecelerin Ötesi  dizisi 2017 2018 yeni sezonunda ekranlara gelecek.

Gecelerin Ötesi  dizinde başrol olarak Birkan Sokullu’nun yer alacağı belirtiliyor.

Gecelerin Ötesi Dizisi  Konusu

Gecelerin Ötesi dizisinde Cino’nun intikam öyküsü izleyicisi karşısına çıkarılacak. Cino 4 kişilik güçlü bir çetenin lideridir.  Gerçek adı Cihangir olan Cino’nun polis olan babası büyük bir uyuşturucu operasyonu sırasında bir yanlış anlaşılma ile öldürülmüştür. Babası ölen Cino için asıl acı olan ise babasının hak etmediği şekilde bir vatan haini gibi ilan edilmesidir.  Cino’nun o günden sonra babasının intikamını almaktan başka hedefi yoktur. Bunun için yıllar boyu emek veren Cino sonunda babasını vuran adamlardan daha güçlüdür.

Gecelerin Ötesi Dizisi Oyucuları

Sinem Kobal

1987 İstanbul doğumludur. Dormen Tiyatrosu’nda başlayan oyunculuk kariyeri, henüz 13 yaşındayken kadrosuna katıldığı Dadı adlı diziyle profesyonel bir boyut kazandı. Beykent Üniversitesi’nde Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Bölümü mezunudur. Selena dizisi ile tanındı; sonrasında 2015 yılında Ananlar ve anneleri ve 2014 yılında Gönül İşleri dizisinde başrol olarak yer aldı.

Birkan Sokullu(Cino)

Sinem Kobal

Selena ve Gönül İşleri dizilerinde başrol olarak yer almıştır.

Rüzgar AKSOY

Son olarak Kara Sevda dizisinde rol almıştır.

Merve Dizdar

Son olarak Kertenkele, Arkadaşlar İyidir ve Kertenkele dizilerinde yer almıştır. 

Özgür Emre Yıldırım

Taner Ölmez

1986 doğumlu olan Taner ölmez 31 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Medcezir dizisinde hayat verdiği Mert karakteri ile tanınan Taner Ölmez son olarak Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde Şehzade Osman’a hayat vermiştir. 

Gecelerin Ötesi Tanıtım Fragmanı

Gecelerin Ötesi tanıtım fragmanı şuanda yayınlanmadı. Bu sadece tanıtımdır.

Gecelerin Ötesi Kadrosunda Yer Almayan Oyuncular

Beren Saat

 

dizibilgi google play

Gecelerin Ötesi Dizisi Oyucuları Kadrosu ve Karakterleri (7 Yorum)

  1. sinem kobal en s2vdiğim oyuncu beren saat oynamaz umarım çünkü o oynarsa kesin aşk dizisine döner umarım çabuk başlar dizi merakla bekliyorum

  2. Bugün Beren Saat’e bir teklif gelmiş hatta imza aşamasına olmuş gibi haberlere çıkmış?! Ne diyorsunuz doğru mu?!

  3. Söz dizisinin senaristi de Ethem Özışık. Haberin doğru olduğundan emin misiniz? 2 diziyi birden nasıl yazacak adam?