Gece Hattı Sunucusu Zeliha Saraç Kimdir?Kimle Evli?

Burak 13 Haz 2017 Haberler  0

Haber programları statüsünde izlenme oranları oldukça yüksek olan Show Tv haber merkezi yeni bir yapım ile ekranlarda boy göstermeye hazırlanıyor. Uzun süredir gece haber programı yayınlamayan kanal Gece Hattı ile bu boşluğu doldurmayı hedefliyor. Peki yeni programın sunucusu kim olacak?

Gece Hattı adlı program için yakın bir zaman önce TvNet ile yollarını ayıran Zeliha Saraç anlaşıldı. Ekonomi haberleri alanında ismini duyuran Zeliha Saraç TvNet Ekonomi Haber Servis Müdürlüğü yanı sıra Kahve Molası ve Para Politik adlı programların da sunuculuğunu yapmıştı.

Show Tv ekranlarının yeni gece haber programı Gece Hattı sunucusu Zeliha Saraç iş hayatına borsa ve döviz konularında uzmanlığı bulunması nedeniyle muhtelif kurumlarda çalışmak suretiyle başladı. Medyada ekonomi tabanlı haber programı serisine 2000 yılında CNBC-E kanalında start veren Saraç, Tv8, Kanal Türk, 6 NEWS gibi haber ağrlıklı kanallarda sunmuş olduğu programlar ile dikkat çekti…

Zeliha Saraç İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinden 1998 yılında mezun oldu. 2014 yılında Nişantaşı Üniversitesinde lisansüstü eğitimini aldı. Yakın zamanda Ersan Ağsaran ile evlendi. Ersan Ağsaran tv dünyasına yabancı olmayan bir isim. Kamera arkasında teknik yönetmen olarak çalışmaktadır.

Zeliha Saraç ile ilgili bilgiler sayfamızda yer alacaktır.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.