Gaye Turgut Beni Affet’ten Ayrılacak mı? Haziran 2017

Evet arkadaşlar ne yazık ki Beni Affet’tin sezon finali çekimleri tamamlandı ve sizlere kötü bir tüyo getirdim. Bilindiği üzere Beni Affet dizisinde karı koca olarak rol alan Gaye Turgut ve Deniz Evin’den ilk olarak sezon ortasında Deniz Evin ayrılmıştı; sezon sonunda da aldığım kesin duyumlara göre Gaye Turgut’da ayrılacak.

Beni Affet’in 6. sezonu yani 2016 2017 sezonunda Kemal senaryoda yoktu. İzleyici çok çabaladı ama Kemal’i geri getiremedi. Zaten Kemal’siz Bahar’ın olmayacağı alamayacağı belliydi. Bir ara Onur geldi gitti ancak Bahar’ın Kemal’den sonra bir düzeni ne yazık ki olamadı. Zira Beni Affet’te Onur’dan sonra da Bahar’ın hayatına kimse girmemişti. Aslında bu  Gaye Turgutun çok önceden Beni Affet ile bağlarını kopardığını bu nedenle de Beni Affet’te Bahar’a partner gelmediği anlamına geliyordu.

Aldığım doğrulu yüksek tüyoya göre 2016 2017 sezon sonunda yanı 1207. bölümde Bahar ölecek veya başka bir şekilde dizimizden ayrılacak.

Muhtemelen Bahar Beni Affet’ten 16 haziran’da yayınlanacak sezon finalinde ayrılacak ve diziye Gaye Turgut Veda edecektir.

READ  Gaye Turgut(Bahar) Beni Affet'ten Neden Ayrıldı?

Gaye Turgut Beni Affet’ten Ayrılacak mı? Haziran 2017 (1 Yorum)

  1. bahar ayrilacaksa final yapın çünkü önümüzdek sezon çok reytik kaybedecek hele unutma beni devam ederse beni afet dibe vuracak