Gaye Turgut Beni Affet’e Dönecek mi? Bahar Geri Gelecek mi?

25 yorum
1.491

Beni Affet dizisinin 7. sezon oyuncu kadrosunda olmayacağı belli olan Gaye Turgut için sayfamıza bir çok soru gelmektedir. Gaye Turgut Beni Affet dizisinin 1207. bölümünde 16 haziran akşamı sezon finalinde dizimizden ayrılacaktır. Şuanda Focus Film’in Beni Affet’e Bahar’ı geri getirmek için bir çabası olmadığını düşünüyoruz; zira zaten Bahar’ın yeni sezonda rolü yok.

Beni Affet’e baktığınız zaman hiç bir yıldız geri gelmedi; ancak dizi yeni bir senaryo ile yoluna devam etti; Kemal öldü Eylül gitti Yıldız gitti Ferman öldü Tunç öldü. Bunlardan her biri aslında dizimizin izlenme sebebiydi; başrolüydü ancak giden hiç biri geri gelmedi.

Büyük ihtimalle Bahar’a dizimize geri gelmeyecek; ancak izleyici bu sefer Bahar’ı kaybetmemek için birlik olur ve diziyi Bahar’sız izlemeyeceğini söylerse Bahar’a Beni Affet’in yeni sezon senaryosunda bir yer ayrılabilir. Hatta bir erkek başrol oyuncusu da getirilir Bahar’ın kendisine göre bir  hikayesi de olur.

Bu nedenle ben izleyiciden sesini çıkartmasını Gaye Turgut Beni Affet’e geri getirmek için sosyal medyada örgütlenmesini ve 0212 269 09 67  telefona ulaşıp veya İstanbul’da olanlar için Focus Filmin İStanbul Levent’te bulunan Eylül Sok no:4’e gitmelerini ve seslerini daha yüksek duyurmalarını bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Haziran 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gaye Turgut Beni Affet’e Dönecek mi? Bahar Geri Gelecek mi? (25 Yorum)

 1. Bahar dönsün yoksa kimse izlemez diziyi ben tam 210 kişiler yarıyorum okulumdaki arkadaşlarla yazıyorum bahar dönsün nolurica allah rızası icin

 2. Nolur bahar geri dönsün ben çok istiyorum bu yorum yemin ederim tam 52 arkadaşım ve kuzenimle yazıyorum bahar donmetse izlemeyin diziyi

 3. Kemalinde baharın da yeniden dönmesini istiyoruz. Umutla atesle karşilasmasi gerek çok merak ediyoruz karsilaşmalarini.
  Topraktan ve pınardan nefret ediyorum ve diziden ayrılmalarini istiyorum
  Kemal ve bahar dönmeli

 4. Bahar da donsun umutta.Henuz Ates le Umut birrbirilerkni gormedi.Karsilasmalarini merak ediyoruz kardeslerin cok guzel olur.
  Eylul,Kemal de olsa daha guzel olur.

 5. Xais edirik eski kadroyu toplayin bu ne lezgi xasili qayirdiniz diziyi nece illik gozumuzun nuru var dizide

 6. Diziyi sacmalama ya başladınız neden alışılmış karakterleri cikartiyorsunuz bence ikinci sezon izlenmez severek kaçırmadan izlediğimiz bir diziydi duyunca şok oldum gaye evininin diziden ayrılmasına anlam.veremedim birde onuruna gitmesine ikinci sezon izlemem.böyle olurdu izleyici kaybeder dizi

 7. lütfen birazcık biz seyircilerin hatrına verin bahar gitmesin kemal da geri dönsün çok seviyorum bu diziyi

 8. unutma beni yeni sezonda yeni hikayeleriyle ekranlara kaldıgı yerden geri dönüyor dizinin cast çalışmaları başlamış ama foks deyil başka kanalda devam etsin