Gaye Evin’in Yeni Dizisi Belli Oldu(Beni Affet Bahar)

Star Tv ekranlarının en sevilen yüzleri arasında yer alan ve 6 sezondur Beni Affet dizisinde Bahar karakterine hayat veren Gaye Evin’in yeni dizisi belli oldu. Gaye Evin Star TV’den Fox TV’ye transfer oldu. Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği Fox Tv’nin pazar akşamları klasiği haline gelen Savaşçı’nın oyuncu kadrosuna dahil oldu. 

Gaye Evin’in Beni Affet’ten ayrılması Beni Affet hayranlarını üzerken SAvaşçı hayranlarını ise çok sevindirdi; ancak Beni Affet’te sergilediği performansı bir teğmen olarak sergileyip sergileyemeyeceği merak konusu oldu.  Gaye Evin Savaşçı dizisinde  Çiğdem Teğmen karakterine hayat verecek.

İlk sezonunda Savaşçı dizisine en önemli eleştirilerden bir tanesi de dizide kadınların hiç yer almamasıydı; Limon Film ise bu eksiği transfer ettiği kadın başrol oyuncuları ile doldurmaya çalışacak. Bakalım Savaşçı’da Yüzbaşı Kaan ile Teğmen Çiğdem bir aşk yaşayacak mı göreceğiz. 

Savaşçı dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız

Gaye Evin Kimdir?

1987 yılında dünyaya gelen Gaye Evin tam olarak 30 yaşındadır. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. 6 yıl Beni Affet’te Bahar karakteri ile yer almıştır. 2010 yılında Türk Malı dizisinde Derya karakterine hayat vermiştir. Son olarak Kurt Kapanı filminde başrol olarak yer almıştır. Ümraniye T Tipi Ceza İnfaz Kurumunda Tiyatro eğitimi vermektedir.

Gaye Evin’in Yeni Dizisi Belli Oldu(Beni Affet Bahar) (7 Yorum)

  1. Beni affet bu sezon kesin final yapar hemde ilk bölümden çünkü eski karakterleri ve konusu yok artık .bende izlemicem artık