Gardırop Savaşları Yağmur Kimdir? Kaç Yaşında Fotoğrafları

Gardırop Savaşları programına Aycan ve Öykü’nün elenmesi ile yarışmaya yeni gelecek isimlerden biri Yağmur oldu. Yağmur hanım Gardırop Savaşları 6 şubat pazartesi günü dahil olacak. Gardırop Savaşları’na  Yağmur hanım ile birlikte Emine hanım da dahil olacak.

Gardırop Savaşları Yağmur Kimdir?

1988 yılında İstanbul’da doğan Yağmur Sevgi Koysal 28 yaşındadır. Yağmur Sevgi Koysal İstanbul Beykozdan Gardırop Savaşları programına katılacak. Gardırop Savaşları yarışmacısı Yağmur hanım dansçılık  mesleği ile uğraşıyor. Sahneyi çok seven Yağmur Sevgi SOYSAL aynı zamanda oyunculuk yapıyor. Gardırop Savaşlarının en önemli savaşçısı olacağını açıklayan Yağmur Sevgi Koysal Gardırop Savaşlarını kazanmak için geldiğini belirtti.

Sizlere Gardırop Savaşları’nda bu hafta neler yaşanacak biraz da ondan bahsedelim. Gardırop Savaşları’nda yeni hafta da şok bir olay gerçekleşecek ve yarışmaya yeni gelen Yağmur hanım ile jüri arasında çok önemli bir tartışma yaşanacak. Yağmur hanım ile jüri arasında kavga yaşanması ise reyting kaynaklı olabilir. Zira Gardırop Savaşları’nda daha önce bu tür önemli bir kavga yaşanmamıştı.

Bilindiği üzere kavga her zaman dikkat çekere ve extra reyting demektir. Bu nedenle Karga Film’in de işine gelir kavga. Yağmur hanımda sinirlerini kontrol edemedi Raşit bey ve Ayşe hanımla kavga eden Yağmur hanım bir sonra ki gün çekimlere alınmadı ve diskalifiye edildiği açıklandı.

READ  Gardırop Savaşları Yağmur Neden Diskalifiye Oldu?

Gardırop Savaşları Yağmur Kimdir? Kaç Yaşında Fotoğrafları (2 Yorum)

  1. oha ya reyting yükselecek mi sandınız böyle sonununda şahsen gizemide elemezseniz tek gizemin takipçileri kalacak!!!!!!!

  2. yuhhhh neler oluyor be aycan elendi simdide kavga cikti valla reytingler artiyo diye yaparlarsa yapsinlar ama aycanin elenmesiyle ben artik hic izlemem sadece aycanin elenme sebebini ogrenmek icin izlicem