Gardırop Savaşları Ne Zaman Final Yapacak Bitecek

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Gardırop Savaşları Ne Zaman Bitecek?

Gardırop Savaşları 28 nisan 2017 cuma veya 29 nisan 2017 cumartesi 2. sezonun finali ile ekranlara gelecek ve eylül ayına kadar yaklaşık 5 ay ekranlardan uzak kalacak.

ggg 9 mayıs pazartesi günü ilk bölümü ile izleyici ile ekranlara gelen Gardırop Savaşları dizisinde yavaş yavaş sona geliniyor.  jüriliğini Yalçın ZAMAN, Raşit BAĞZIBAĞLI ve Ayşe BRAV’ın yaptığı Gardırop Savaşları programı bu sezon kesin final yaparak ekranlara veda edecek ve bir daha yeni sezonu ile ekranlarda olmayacak

Hafta içi jüri üyelerinin seçtiği konsepte göre giyinmek zorunda olan ve gün birincisi olmaya çalışan yarışmacılar cuma günü ise hafta şampiyonu olmaya çalışıyorlar. Dahası hafta içi performanslarının göz önüne alınarak en düşük performansı gösteren aday evden ayrılmak zorunda kalıyor. 

Gardırop Savaşlarından elenen yarışmacıların yanında yarışmaya yeni gelen adaylar da oluyor. Böylelikle sirkülasyon devam ediyor; ancak her güzel şeyin de bir sonu varfd

Gardırop Savaşları yarışması temmuz ayı içerisinde final yaparak ekranlara veda edecek. Gardırop Savaşları yarışması final haftası tam olarak bilinmemekle birlikte Gardırop Savaşları’nın final haftasının 8 Temmuz cuma olması bekleniyor.

Gardırop Savaşları Final Fragmanı

READ  Gardırop Savaşları 2. Sezonu Kim Kazandı Şampiyon kim oldu? 28 Nisan 2017