Gardırop Savaşları Emine Kimdir? Kaç Yaşında Fotoğrafları

Gardırop Savaşları programına Aycan ve Öykü’nün elenmesi ile yarışmaya yeni gelecek isimlerden biri Emine oldu. Emine hanım, Gardırop Savaşları’na 6 şubat pazartesi günü dahil olacak. Gardırop Savaşları’na Emine  hanım ile birlikte  Yağmur hanım da dahil olacak.

Gardırop Savaşları Emine Kimdir?

Emine Tıraş 1996  yılında Antalya’da doğmuştur. 22 yaşında olan Emine Tıraş Antalyadan yarışıyor ve Antalya’yı çok seviyor.  Akdeniz Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde üniversite okumaya devam eden Emine TIRAŞ giyinmeyi çok seviyor.  Aynı zamanda çizimde yapan Emine TIRAŞ girdiği ortamlarda tarzının çok beğenildiği de sözlerine ekledi

Gardırop Savaşlarında Bu Hafta

Gardırop Savaşları’nda bu hafta neler yaşanacak biraz da ondan bahsedelim. Gardırop Savaşları’nda yeni hafta da şok bir olay gerçekleşecek ve yarışmaya yeni gelen Yağmur hanım ile jüri arasında çok önemli bir tartışma yaşanacak.

Yağmur hanım ile jüri arasında kavga yaşanması ise reyting kaynaklı olabilir. Zira Gardırop Savaşları’nda daha önce bu tür önemli bir kavga yaşanmamıştı.Milyonlarca fenomeni olan Aycan ‘ın elenmesi ve 16.30 olan yayın saatinin 12.45’e alınması Gardırop Savaşlarında reyting krizine yol açmıştı.Yağmur Hanım sinirlerine hakim olamayarak  Raşit Bey ve Ayşe Hanımla kavga etti ve bir sonraki çekimlere alınmayarak diskalifiye olduğu açıklandı.

 

Gardırop Savaşları Emine Kimdir? Kaç Yaşında Fotoğrafları (1 Yorum)

  1. yaaaa bu kiz sey degil mi? karavandaki kiz bu hatta ondan once iste benim stilimdede vardi galiba.