Gardırop Savaşları 30 Kasım Çarşamba Siyah-Kırmızı Konsepti

Gardırop Savaşları 30 Kasım Çarşamba günü Fox Tv ekranlarında sizlerle buluştu. Sevilen moda programı iddialı ve tarz sahibi yarışmacılarla her zaman olduğu gibi 30 Kasım Çarşamba günü de adından söz ettirecek.

gardirop-savaslari-29-kasim-resmi

Jüri üyeleri Gül Gölge Saygı, Ayşe Brav ve Raşit Bağzıbağlı’nın değerlendirmeleriyle yarışmacılar puan alıp günün birincisi olarak en yüksek puanı almaya çalışacaklar. Her hafta cuma günü eleme olduğu için en düşük puana sah,p olamamak için ter döken yarışmacılar arasında büyük bir rekabet söz konusu. Aycan elenmeyeceği ve diğerlerinin gideceği olduğu düşüncesinden dolayı daha önceki haftalarda eleştiri almış hatta tartışma bile olmuştu.

gardirop-savaslari-29-kasim-resmi4

Gizem yarışmada epeydir bulunan bir isim olmasına rağmen kendine güvense de her an her şey olabilir düşüncesinde. Didem diğer adaylarla sıkça tartışmaya giren ve popüler olma hevesinde bir aday. Fatma yarışmada yeni ve sessiz isimlerden biri.

gardirop-savaslari-29-kasim-resmi3

Esra ise yarışmaya yeni aday olmasına rağmen tartışmaya çok fazla katılıp ön planda olmaya çalışıyor. Dün birinci olan Fatma ve Aycan bakalım bu gün pazardan yapacağı alışverişle yine birinci olacaklar mı? İlk podyuma çıkan Esra etek ve bluz kombini ayrı ayrı güzel olsa da kombin olarak beğeni alamadı. Aycan geldiğinde ise çok fazla beğeni aldı.

gardirop-savaslari-30-kasim-resmi

Didem’e ise siyahın yakıştığını ancak küpesi eldiveni konusunda başarılı olmadığını söylediler. Fatma ise elbisesini kendi tasarladığını söyleyince bu konuda başarılı olduğunu söylediler. Son olarak jüri karşısına çıkan Gizem ise jüriden tam not aldı. Esra ve Didem arasında epeyce gerginlik oldu. Didem Esra’ya ilk gün yardım aldığını iddia etti. Bu duruma kırılan Esra, Didem’in ilk günden sonra hep tartışmaya başladı. Esra 9, Aycan 12, Didem 12 , Fatma 12  ,Gizem 15 puan aldı. Günün birincisi Gizem oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aycan Demirci Gardırop Savaşları'na Geri Dönecek mi?

 

 

Gardırop Savaşları 30 Kasım Çarşamba Siyah-Kırmızı Konsepti (1 Yorum)