Gardırop Savaşları 3. sezon Ne Zaman Başlayacak 2017 2018 Yeni Sezon

Gardırop Savaşları programı 2. sezonun finalini 29 nisan cumartesi günü noktalayacak. Bilindiği üzere 2015 2016 sezonunda ilk sezonu ile ekranlara gelen Gardırop Savaşları programı 2016 2017 sezonunda da 2. sezonu ile ekranlara geldi.

Fox Tv ise Karga Film ile Gardırop Savaşları programı için 3. sezon onayını verdi. Bu durumda Gardırop Savaşları programı 3. sezona eylül 2017’de başlaması bekleniyor. Şuan için Karga Film’den veya Gardırop Savaşları programından yeni sezon başlama tarihi açıklanmadı.

Gardırop Savaşları programının 3. sezonunda yeni bir konsept ile ekranlara gelmesi beklenirken; Raşit BAZIBAĞLI , Ayşe BRAV ve Gül Gölge Saygı ile yeni sezonda da devam kararı alındı.

Gardırop Savaşları programı bilindiği üzere 2. sezonda oldukça fazla reyting sıkıntısı yaşandı ve bir çok kez saat değiştirmek zorunda kaldı; ancak Fox TV Gardırop Savaşları programına güvendi ve gelecek sezon daha başarılı olacağı düşüncesi ile düşük reytinglere bakmadan devam kararı verdi.fa

dizibilgi google play

Gardırop Savaşları 3. sezon Ne Zaman Başlayacak 2017 2018 Yeni Sezon (17 Yorum)

  1. Lütfen hizli başlasın onun yüzünden sitil avcılarının izliyor serap gelsin lütfen yada göze! Elwnmesin:):)

  2. Çok seviyeli bir moda yarışması..Bunu jüri üyelerinin seviyeli ve adil tutumlarına bağlıyorum..umuyorum Yen’i sezonda da ekranda olurlar..sabırla bekliyoruz..