Gardırop Savaşları 23 Kasım Çarşamba Kız İsteme Konsepti

Gardırop Savaşları izleyiciyi tarzıyla, rengiyle, iddialı yarışmacılarıyla, güçlü jürisiyle ve daha birçok nedenden dolayı etkiliyor ve etkilemeye de devam edecek. Bugünün konsepti olan Kız İsteme yarışmacıların dikkatini çekmeyi başardı. Jürinin beklentisi ne yönde bilinmez ama yarışmacılar daha çok sade kıyafetleri tercih ediyorlar.

gardirop-savaslari-23-kasim-yarismacilar-resmi

Bugün alışveriş için Ümraniye Canpark’a giden yarışmacılar belirlenen süre içinde alışverişi tamamlayıp buluşma yerine gelecekler. Bakalım bugün kimler kaç puan alacak. Heyecanla beklenen sonuçları buradan sizlerle birazdan paylaşacağız.

gardirop-savaslari-23-kasim-yarismacilar-resmi2

Çiçekli gömleği ve beyaz pantolonuyla ilk sahneye çıkan Didem, kayınvalideyi canlandıran Ayşe Brav, görümceyi canlandıran Gül Gölge Saygı ve damadı canlandıran Raşit Bey tarafından pantolon konusunda eleştiri aldı, spor bulundu. Raşit Bey’e tuzlu kahve yaparak da güldürdü.

gardirop-savaslari-23-kasim-yarismacilar-resmi3

Aycan ise kahveleri karıştırıp Raşit Bey için hazırladığı bol şekerli kahveyi Ayşe Hanım’a verdi. Yine kahkahav tufanı kopru ve Aycan beğeni almayı başardı. Fatma ise siyah bir elbise giyerek jüriden epey eleştiri aldı. Fazla ciddi, yaşlı gösteren bir elbise olması jüriden olumsuz eleştiriye neden oldu. Özden ise tercihini parlak ve açık renkli bir elbise yönünde kullandı. Jüri üyeleri kıyafeti çok seksi buldu. İsteme için çok iddialı buldu. Gizem ise jüriyi çok fazla etkiledi. Didem 9 , Aycan 11  , Fatma 7 , Özden 7 , Gizem  14 puan alarak günü tamamladılar. Günün birincisi ise Gizem oldu. Yarınki konsept ise Kokteyl’e gidiryorlar ve star parçaları çantaları oldu. Yarışmacılar gardıroplarını kullanacaklar.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gardırop Savaşları Esra Çetin Kimdir?

Gardırop Savaşları 23 Kasım Çarşamba Kız İsteme Konsepti (1 Yorum)

  1. selam.♥Gizem ben senin giydiyin butun elbiselere bayiliyorum seni cok ama cok seviyorum♥«Gizem»“LOVE YOU”