Gardırop Savaşları 22 Kasım Salı En Büyük Değişim Kimde Oldu?

Fox Tv’nin sevilen programı Gardırop Savaşları’nda 22 Kasım Salı konsepti değişim idi. Yarışmacılar tarzlarının dışına çıkmasını bekleyen jüri üyeleri neredeyse yarışmacıları tanıyamayacaklardı. Gözlerindeki lenslerle daha da değişik olan yarışmacılardan yeni gelen Fatma gitmiş de yerine farklı biri gelmiş gibiydi adeta.

gardirop-savaslari-22-kasim-resmi2

Kıyafetiyle marjinal olan Fatma bunları normalde hiç giymem dese de jüri kıyafetlerini çok da farklı bulmadı. Özden ise Afrika-Türk melezini canlandırdı. Oldukça güzel olan yarışmacıya çok yakışan kıyafet, tarz jüriden tam not aldı. Gizem ise özellikle gözleriyle dikkatleri üzerine topladı. Beğeni almayı başaran yarışmacı uzun saçlarıyla farklı biri olmuş adeta. Sarı saçlarıyla farklı olsa da çok da farklı giyinmeyen Didem ise jüriden eleştiri aldı.

gardirop-savaslari-22-kasim-resmi

Aycan ise çok değişmemiş olmasına rağmen oluşturduğu kombin beğenildi. Özden yine birinci olarak 13 puanı alırken, onu Gizem 12, Aycan 10, Fatma 9 puanla takip ederken en düşük puanı alan Didem 6 puanda kaldı. Yarının konsepti kız isteme bakalım neler yaşanacak?

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gardırop Savaşları 9 Aralık Kim Elendi(Işılay)

Gardırop Savaşları 22 Kasım Salı En Büyük Değişim Kimde Oldu? (2 Yorum)