Gardırop Savaşları 18 Kasım Cuma Finalde Elenen İsim Belli Oldu

Gardırop Savaşları 18 Kasım Cuma Final

gardirop-savaslari-17-kasim

Fox Tv’nin sevilen programı Gardırop Savaşları yine güzel bir haftanın son gününde izleyiciyi ekrana bağladı. Hafta içi her gün 16:30’da başlayan programda hafta boyunca koyu rekabet içerisinde olan yarışmacılar adeta fırtınalar estirdiler. Deneyimli ve yetenekli modacı saygıdeğer jüri üyeleri Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı ve Ayşe Brav yarışmacılara puanlarını verdiler. Ve geldik işte cuma gününe yani haftanın finaline.

gardirop-savaslari-16-kasim-resmi3

Şu ana kadar aldıkları puanlara bakarak Aycan ve Gizem’in elenme riskinin olduğunu açıkça söyleyebiliriz. Ancak bildiğiniz gibi bugünkü alacakları puan her şeyi değiştirebilir. Hafta içerisinde Aycan’ın “Ben Didem ve Asena’nın eleneceğini, Özden, Gizem ve benim kalacağımı düşünüyorum.” demesi üzerine oldukça gergin bir hafta geçiren Asena-Didem ve Aycan üçlüsü söz dalaşına girdiler. Aycan ise Didem’in kendisini taklit etmesine sinirlendiğini söyledi.

Gardırop savaşları yarışmacılarıyla ilgili detaylı bilgi için[pembebuton] tıklayınız[/pembebuton].

Gizem ise iki tarafı da haklı bulmadığını ve iki tarafında haksız olduğu tarafların olduğunu belirtirken, Özden Aycan’ı eleştirerek kimsenin burada kalma garantisi yok dedi. Bakalım bugün Efsane Türk Starlarını canlandıracak yarışmacılar kaç puan alacaklar? Kim Elenecek?

Podyumda nostalji rüzgarları estiren jüri üyelerinden Gül Gölge Saygı, Nükhet Duru’yu; Raşit Bey, Barış Manço’yu; Ayşe Brav, Ajda Pekkan’ı canlandırdı. İlk olarak “Dünya Dönüyor” şarkısıyla Nilüfer’i canlandıran Özden geldi ve büyük beğeni topladı. “Banane” şarkısıyla sahneye çıkan Gizem, Sezen Aksu’yu canlandırdı ve jüriyi etkilemeyi başardı. “Son verdim kalbimin işine” şarkısıyla sahneye gelen Didem ise Seyyal Taner’i canlandırarak jüriyi etkiledi. “Yaz yaz” şarkısıyla sahneye çıkan Asena ise Ajda Pekkan canlandırdı ancak saçının benzememesinden dolayı eleştirildi. Son olarak Aycan “Bom bom” şarkısıyla Yonca Evcimik’i canlandırdı. Haftanın birincisi Didem oldu. Haftanın elenen ismi 65 puan alan Asena oldu. Aycan 67 puanla elenmekten son anda kurtuldu. Asena eleme olurken fenalaştı. Bir önceki gece ateşi 41’e kadar çıkan yarışmacı ayakta dahi duramıyordu. Sizce kim elenmeliydi? Neden? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gardırop Savaşları 24 mart Kim Elenecek? İşte detayları

Gardırop Savaşları 18 Kasım Cuma Finalde Elenen İsim Belli Oldu (1 Yorum)