Gardırop Savaşları 13-16 Aralık Haftalık Puan Durumu

Fox Tv’nin sevilen moda programı Gardırop Savaşları 13 Aralık Salı günü yeni yarışmacısı Aygün ile haftaya merhaba dedi. Ülkemizde yaşanan acı olaylardan dolayı 12 Aralık Pazartesi günü ekranlarda olmayan Gardırop Savaşları yine birbirinden iddialı yarışmacıların şık kombinleriyle haftaya damga vurdu.

gardirop-savaslari-15-aralik-resmi

Aygün gelir gelmez tartışmaları da beraberinde getirdi. Zira modada zirve isimlerin egosunun yüksekliği dahi savundu. Tartışmak isteyen yarışmacıların ilk tartıştığı isim olan Didem de tabi bu tartışmalardan nasibini aldı.

gardirop-savaslari-13-aralik-resmi

Hafta boyu sürekli birbiriyle didişen Didem ve Aygün arasında fırtınalar esti. Gizem bu hafta biraz daha arka planda olmayı tercih eden isim olurken, Aycan bu hafta tarzıyla adından söz ettirdi. Fatma ise Didem ile arkadaşlığını pekiştirse de bu hafta bu nedenden dolayı eleştiri oklarına hedef olan isim oldu. Gelelim bu hafta kim kaç puan aldı. 13 Aralık Salı günü konsepti Ekose şıklığı idi. Yukarıda da görebileceğiniz gibi birinci olan Didem idi.

gardirop-savaslari-14-aralik-resmi

14 Aralık Çarşamba günü konsepti ise kış şıklığı idi, günün birincisi Aycan oldu. 15 Aralık Perşembe konsepti ise Görümce ile ilgili. Puanlar için yayınlandıktan hemen sonra buraya bakabilirsiniz.

gardirop-savaslari-15-aralik-resmi

Hafta finalinde ise sizlere sitemizden daha önce de duyurduğumuz gibi elenen isim bu hafta gelen Aygün olurken, birinci Aycan oldu. 15 Aralık ise birinci Didem oldu. 16 Aralık ta ise yine birinci Didem oldu.

gardirop-savaslari-resmi

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gardırop Savaşları Hazal Kimdir?