Game Of Thrones 7.Sezonda Neler Olacak Tahminleri Yorumları ?

7.Sezonda Bizleri Neler Bekliyor Neler Olacak Kim Ölecek ?

12Sevilen dizi Taht Oyunları yeni sezon tüyoları izleyici yorumları neler olacak detayları yazımızda yer alıyor. Buna göre dizinin 7. sezonunda yaşanacaklar olacaklar ve tahminler sitemizde yer alamaya devam edecek.

Game Of Thrones (Taht Oyunları) 7. Sezon Tüyoları Neler Olacak Yorumları

Dizi her sezon bizleri şaşırttığı gibi bu sezonda şaşırtacak gibi.Her ne kadar Khaleesi demir tahta çok yakın görünsede gönlümüzde KRALIN OĞLU Jon Snow demir tahtın sahibi olacak gibi.Starklar Jon Snow ile tekrardan kuzeyin hakimi olmuştur.

Gelecek sezonda sizinde tahmin ettiğiniz gibi yeni 3 gözlü kuzgun olan  Brynden Stark ile Khaleesi’nin ejderhaları birlikte Ak Gezenlere karşı ittifak edeceğini tahmin ediyoruz.

Ayrıca 7.sezonda Brynden Stark’ın amcası Ak Gezenlerle olan savaşta büyük rol oynayacağa benziyor. 7.Sezonda Khaleesi etrafına topladığı tyrion lannister ve Theon Greyjoy ve dothrakileri etrafına toplayan Khaleesi nin ölmesi muhtemel gibi görünüyor çünkü dizide sürprizlere alıştık bizim bir başka tahminimiz khaleesinin ölmesi ve ejderhalara Bran ın hükmetmesi

bir diğer 7.Sezonda beklediğimiz bir diğer olması muhtemel tahminimiz epey süredir dağılmış durumda olan Stark Hanesi tekrar ve muhmeteşem bir dönüşle Arya Sansa Jon Bran hepsinin dönüşü ve birleşmesiyle Stark hanesi 4 Stark ile Khaleesi ile gireceği muhtemel savaşda Stark hanesi bu savaşın galibi olacağı şüphesiz bir gerçek

[saritext]SİZCE 7.SEZONDA NELER OLACAK KİMLER ÖLECEK TAHMİNLERİNİZİ BEKLİYORUZ YORUMLAR EN ALT KISIMDADIR.[/saritext]

Game Of Thrones 7.Sezonda Neler Olacak Tahminleri Yorumları ? (3 Yorum)

  1. HBO tarafından yapılan açıklamada dizinin sonunu getirecek karakterler belli ve Dany bunların arasında …

  2. kahlesi ölmez bence.kings landinge doğru devam ve ejderhalar büyeceeği için daha da güçlenecek eli.jon snowun derdi zaten ak gezenlerle.starkların birleşeceğini ise hiç sanmıyorum.bir teori ise şu targaryenlerin üç başlı ejderhası tyrion daeneers ve jonu simgeliyior.çünkü onlar kardeş.deli kral lyannna starka tecavüz etmiş ve jon doğmuş .aynı şekilde tywin lennisterin karısı joanna yayla da birlikte olmuş ve tyrion olmuş bu da tywinin targaryen nefretini açıklar.yani onlar kardeşler.dragonlara ise jon hükmedemez çünkü daha önceki bölümlerde ateşin onu yakabildiğini gördük.

  3. bir ayrı tahmindede khalesi ölebilir Jon SNOW da deli kralın oğlu olduğu için ejderhalara hakim olabilir.