Game Of Thrones 7. Sezon Başlama Tarihi Belli mi

Game Of Thrones (Taht Oyunları) 7. Sezon Ne Zaman Başlıyor Fragmanı Çıktı Mı ?

1Dünyanın en çok izlenen dizisi Game Of Thrones 7. Yeni Sezon heyecanla bekleniyor. Yeni sezon hakkında bilgiler neler kimler oynayacak ne zaman başlayacak 7. Sezon 1. Bölüm yayın tarihi belli oldu mu Tanıtım fragmanı yayınlandı mı 7. Sezon var mı olacak mı ?

Game Of Thrones 7. Yeni Sezon Bilgileri Detayları

Efsane dizi 6. sezonundan sonra izleyenlerden alınan dönütler ile 7. Sezonu onaylandı. 7. sezonun olacak mı olmayacak mı derken dizi 7. sezon müjdesini izleyenlerine müjde olarak verdi. Başrol oyuncularını bir bir diziden öldürerek çıkaran dizi 7. sezonunda farklı bir konu ile izleyenler ile buluşması bekleniyor.

Şimdiye kadar yayınlanan sezonlarda 10 bölümlük seriler ile gelen dizi 7. sezonda biraz daha az bölüm yayınlaması bekleniyor. Yeni sezonda yeni karakterler ile oyuncularını artıracan Game Of Thrones 7. sezon bilgileri netleştikçe sizlerle paylaşacağız.

 

Game Of Thrones 7. Sezon Ne Zaman Başlıyor Belli Oldu Mu Çıkıyor Mu?

7. Yeni sezon 1. bölümü yayın tarihi şimdiden merak konusu olan dizi daha çekimlere başlsmadı tatile giren dizinin 6. sezon ile aynı tarihlerde başlaması bekleniyor yani 9 Nisan ile 26 Nisan 2017 tarihlerinde ilk bölümü ile yayınlanacak.

Game Of Thrones 7. Sezon Tanıtımı Fragmanı Yayınlandı Çıktı Mı (Trailer Hd) ?

Dizinin gelecek sezon yeni fragmanı halen yayınlanmadı yayınlandığı an Türkçe fragman alt yazı videoları yazımızda olacak