Fox TV Sahur Sohbetleri Programı Sunucusu Fatih Savaş Kimdir?

Fox TV öncülüğünde yayınlanan Sahur Sohbetleri geleneğini bozmayan kanal yapımcıları 2020 ramazan için de sunuculuğuyla göz dolduran Fatih Savaş ile anlaştı. Ramazan boyunca her gece 02.00’da ekranların karşısına geçen Fatih Savaş, dini yönden bizleri bilgilendirmeyi amaçlayacak. Peki Sahur Sohbetleri sunucusu Fatih Savaş kimdir?

Fatih Savaş Kimdir? Biyografisi

Kariyerine baktığımızda  Kanal D, TV8 gibi kanallarda Sahur programlarını sunan halihazırda Fox TV ile anlaşan Fatih Savaş İlahiyatçı ve hafız kimliğiyle tanınıyor. Ramazan ayı boyunca her akşam TV karşısında önemli konuklarıyla beraber manevi konularda ön plana çıkacak. Mustafa Koç’un cenaze namazını kıldırmasıyla beraber adını duyurmayı başaran başarılı sunucu mest eden güzellikteki sesiyle 2020 yılında da bizleri büyülemeye devam edecek. En büyük rakibi ise ATV ekranlarında aynı formatta seyirciyle buluşan Nihat Hatipoğlu olacak.

Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri alanında uzman kişilerin katılacağı, Peygamber Efendimizin hayatından kesitlerin sunulacağı, insanların akıllarında bulunan soruların cevap bulacağı bir formatta seyircinin karşısına gelecek. 23 Nisandan itibaren ekranlarda yayınlanmaya başlayacak olan program gece 02.00’da başlayacak.

Fatih Savaş İle Sahur Sohbetleri 2020 Tanıtım Fragmanı

dizibilgi google play