Fox Tv Sahur Sohbetleri Sunucusu Fatih Savaş Kimdir

Ramazan ayında sahur vakti programları ilgiyle takip ediliyor. Örneğin  Atv,Show, gibi büyük kanallarda da sahur programları yayınlanıyor. 2017 de  ise Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Ramazan Programı Fatih Savaş İle Sahur Vakti Her gün  1.30’da ekranlarla buluşacak.

Fatih Savaş İle Sahur Sohbetleri Fatih Savaş Kimdir:

Ramazan geceleri ilgiyle takip edilen sahur vakitlerine bu sene katılan Fox Tv’de program yapacak olan Fatih Savaş geçen sene ise Tv8’de yine bir sahur programında sunuculuk yapmaktaydı. Daha önce TV8′de yayınlanan Fatih Savaş ile Sahur Vakti programında gergin anlar yaşandı. Programın konuğu Prof. Dr. Abdülaziz Bayındır’ın, Diyanet İşleri’nin uyguladığı sahur vaktinin yanlış olduğunu savunmasına sunucu Fatih Savaş itiraz etti. Fatih Savaş’ın Bayındır’ı ‘fitnecilik’le suçlaması sert tartışmalara dönüşmüştü.

Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri alanında uzman kişilerin katılacağı, Peygamber Efendimizin hayatından kesitlerin sunulacağı, insanların akıllarında bulunan soruların cevap bulacağı bir formatta seyircinin karşısına gelecek. 26 Mayıstan itibaren ekranlarda yayınlanmaya başlayacak olan program gece 1.30 da başlayacak.

Fatih Savaş İle Sahur Sohbetleri 1. Bölüm 1. Tanıtım