Menü Aç/Kapat
Fox Tv Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi 2. Sezon Ne Zaman Final Yapacak? Muhteşem Yüzyıl Kösem 27.11.2016
Fox Tv Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi 2. Sezon Ne Zaman Final Yapacak?

Kösem 2. sezonu ile de tutulmadı ve 60. bölümü ile final kararı aldı. Bilindiği üzere Kösem’in 1. sezonu 30. bölümü ile sezon finali yapmış ve kanal değiştirmişti; ikinci sezonda Fox Tv’de final kararı alınca Kösem 60. bölümü ile 27 haziran 2017 salı günü final yaparak ekranlara veda edecek.

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi 4. Murat Dizisi Reytingleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi 4. Murat dizisi cuma günleri ne yazık ki beklediğini bulamadı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi  1. Bölüm 18 kasım 2.34 reyting ile 25. Sırada

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi  2. Bölüm 25 kasım 2.48 reyting ile 24. Sırada kendisine yer bulabildi.muhtesem-yuzyil-kosem-bagdat-fatihi-4-murat

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi 2. Sezonu ile ekranlara geliyor yani Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi daha yeni başlayan bir dizi değil. İlginç olan ise toplam bütçesi bölüm başı 1 Milyon TL’nin üstünde olan  Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi dizisi bütçesi olmayan hava durumuna geçildi. Atv ekranlarında ekranlara gelen hava durumu programı bile Fox Tv’nin dev bütçeli dizisinden daha çok izlendi.

Başrollerini Metin Akdülger, Mehmet GÜNSUR, Aslı TANDOĞAN, Ece ÇEŞMİOĞLU, Caner CİNDORUK, Nurgül YEŞİLÇAY ve Leyla Faray gibi çok büyük isimlerin paylaştığı  Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi dizisi yurt dışı satışları çıkarıldığında neredeyse her bölüm yarı yarıya zarar ediyor; ancak  Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi dizisinin devam etmesine yurt dışı satışlarından gelen gelir neden oluyor.muhtesem-yuzyil-kosem-bagdat-fatihi-4-murat-final

Eğer  Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi dizisi yurt dışına bu kadar güzel pazarlanmasaydı dizi 5. bölümü göremeden final yaparak ekranlara veda edecekti. Şuan 13 bölümlük yurt dışı satışı bulunan  Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi dizisi yurt dışında oldukça da fazla izleniyor. Bu nedenle  Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi dizisinin final yapması gibi bir durum yoktur.

Fox Tv Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi Final Tarihi?

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bağdat Fatihi dizisi en kötü ihtimalle 10 şubat 2017 cuma gününe kadar izleyicisi ile buluşmaya devam edecek

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Sabiha

Tek kelimeyle söylüyorum tarihi olarak bugüne kadar olduğu gibi yayınlanan tek dizidir işinde aşk meşk olmadığı için bizim insanlarımız izlemez dizinin kalitesi orjinalliği oyuncularıyla ve başroldeki oyuncularıyla tam anlamıyla bir uyum içinde harika bir dizi ben dizi izlediğimden değil ama arada bir izlediğim tek dizi varsa oda budur

Cevapla

Duygu

Lütven devam edsin bu dizi olmasa olmaz devam etsin süper dizi gercekler ask meskden bildik hep ayni

Cevapla

Anonim

v

Cevapla

BETÜL

DİZİ sezon finali yapmıyor FİNAL yapıyor bazı kişiler aşk ve magazin dışında hiç bir şey izlemez oldular.konu her zaman AŞKTAN başka bir şey değil ama bu şaheser olan filmin izlenmemesi ülkemizde çok sayıda CAHİL olduğunu kanıtlıyor aslında.Ya inanabiliyor musunuz bizim bizlerin geçmişi ama yurt dışı bizden katbekat çok izliyor yazık çok yazık ama size değil filme malesep 27 Haziranda bitiyor….

  Cevapla

  Anonim

  27 haziranda kutariyorumus galiba sezon finalymyka yeda finalmyka

Cevapla

BETÜL

güzelim filme öok ama çok yazık oldu ve bu hava durumlarıyla kıyaslanması çok kırıcı ve üzücü

Cevapla

en

Lütfen bitmesin

  Cevapla

  Esma.Y

  Bencede bitmesin! Bizim millete illaki aşk meşk entrika olacak!Ne kaliteye nede bütçeye bakarlar. Yazık,senaryo anlayışımız toplum olarak ancak bu kadar Önce Beran Saati Mana ettiler peki sonra neyi begenemediler? Tabi bu millete 1001 gece gibi senaryolar lazım o zaman tavan yapar!!!

Cevapla

Elvan aydogdu

Bence final yapmayın en kaliteli dizi

  Cevapla

  Senem

  Kesinlikle bitmesin ne olur lütfen final yapmasın

Cevapla

selma

Bitmesin bu filim

Cevapla

Anonim

Lütfen final yapmayın ne güzel tarihi anlatıyor

Cevapla

Yusuf Gökay

Çok güzel bir dizi final yapılmasın kesinlikle

Cevapla

Anonim

Koskoca 4.murat ın hayatını sadece haremde geçmiş gibi yansıtmanız çok yanlış.Dizi bu yüzden ülkemizde tutulmadı.Ben severek izliyorum tarihimle ilgili olduğu için.Umarım bu uyarımı ciddiye alıp yeniden konsept yoluna gidersiniz.Selamlar iyi çalışmalar.

Cevapla

Ayse Mine ŞEKI

Gayet güzel bir dizi seyredilir. Bu reyting leri kim yapıyor. Bize kimse sormadan nasıl karar veriyor.Bence biraz siyasi bir karar.

Cevapla

Fazlı kopmaz

Ya neden final yapıyosunuz ne güzel film işte

Cevapla

Anonim

Ya neden final yapıyosunuz ne güzel film işte

Cevapla

Canan evlice

Lütfen ama lütfen final yapmayın, aylardır beklediğimiz tek dizi, aşktan meşkten bıktık,bizi diğer saçmalıklara mahkum etmeyin,

Popüler Haberler