FOX Tv 2018 2019 Yeni Sezon Dizileri Yayın Günleri ve Saati

Burak 14 Ağu 2018 Haberler  0

FOX Tv 2018 2019 Yeni Sezon Dizileri Yayın Günleri ve Saati

Fox Tv 2018 2019 yeni sezona iddialı girmek için var gücüyle çalışmaya devam ediyor. Yaz sezonunu durgun geçiren ve sadece 4N1K isimli diziyi yayınlayan kanal kış sezonuna ise iddialı girmek istiyor. Düşük bütçeli bir yapım olan 4N1K çok fazla reyting toplamasa da maliyetine göre başarılı bir iş çıkardı. Bu nedenle dizinin takipçilerine 4N1K dizisinin kış sezonunda da bir süre ekranlarda olacağının müjdesini verelim. Yurt dışı sermayeli olan Fox Tv türklirasının çok fazla değer kaybetmesi nedeniyle pahalı ve riskli projelere girmeme kararı aldı.

Fox Tv zaten geçen sezon ekranlara taşıdığı dört diziyle başarıyı yakalamayı başarmıştı. Yeni sezonda bu diziler ekranda kalmaya devam edecek ve Fox Tv bu projeler üzerinden yatırımlara devam edecek. Bunun dışında ekranlara yeni bir iki dizi daha getirmek için çalışmalar devam ediyor. Bunlardan biri Bir Deli Rüzgar isimli dizi. Gelen son bilgilere göre Bir Deli Rüzgar isimli dizinin  çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin kadrosu da oldukça iddialı. Berk Cankat, Almila Ada , Pınar Deniz ve Hatice Aslan gibi isimler dizinin kadrosunda yer alıyor. Kanalın bir diğer projesi ise This is Us isimli Amerikan dizisi. Dizinin başrollerinde Songül Öden ve Celil Nalçakan’ın yer alacağı konuşuluyor.

Fox Tv’de Yeni Başlayacak Yeni Diziler

Bir Deli Rüzgar

Çekimlerine Temmuz ayının sonlarında başlanan Bir Deli Rüzgar’ın Ağustos sonu Eylül başı ekranlarda olması bekleniyor. Romantik bir aşk dizisini konu alan yapım Uğur ve Gökçe arasında yaşanan aşkı konu almakta. Bir gece kulübü işleten Uğur’un yolu şarıkıc olmak isteyen Gökçe ile kesişir. Dizinin başrollerini Berk Cankat . Almila Ada , Pınar Deniz ve Hatice Aslan paylaşıyor.

This is Us Dizisi

Orjinal ismi enüz belli olmayan dizi Amerikan yapımı This is Us dizisinin bir uyarlaması olacak.  Dizinin kadrosunda Celil Nalçakan , Birkan Sokullu , Olgun Toker , Sonül Öden ve İrem Sak gibi isimler yer alacak. Dizinin orjinal versiyonu 2016 yılında ekranlara geldi ve halen yayınlanmaya devam ediyor.

Fox Tv’de Yayını Devam Eden Diziler

Yasak Elma(Pazartesi)

Yaz aylarının en çok konuşulan dizisi şüphesiz Yasak Elma dizisi oldu. Özellikle Talat Bulut hakkında çıkan hbaerlerin ardı arkası kesilmedi ve oyuncu tutuklanacak mı dizi , dizi bitecek mi , yeni oyuncu gelecek mi sorularının ardı arkası kesilmedi. Daha sonra Talat Bulut’un aklanması ile söylentiler son buldu. Tabi ki bu arada dizinin de bolca reklamı yapılmış oldu. Alihan karakteri aslında dizinin en sevilen karakteri olduğunu söyleyebiliriz. Bakalım yeni sezonda bu dizide bizleri neler bekliyor.

Kadın (Salı)

Geçen sezonun en iddialı dizilerinden biri olan kadın yeni sezona da iddialı bir giriş yapmak istiyor. Özellikle Bahar ve Sarp arasında yaşanacaklar büyük merak konusu. İzleyicilerin büyük çoğunluğu ise Bahar ve Sarp aşkından çok Bahar ve Arif aşkını seyretmek istiyor.

Bizim Hikaye (Perşembe)

Ünlü Amerika dizisi Shameless’in bir uyarlaması olan dizi 3. sezonda da oldukça iddialı . Bizim Hilkaye’nin başarısının ardından yeni bir Amerikan uyarlaması daha yapmak için Fox Tv koları sıvadığını da hatırlatalım. Bakalım Bizim Hikaye dizisi bu sezonda da başarısını devam ettirebilecek mi ? Ayrıca Shamless dizisinin sonuna gelindiğini de hatırlatalım. Bakalım Bizim Hikaye dizisi de sonlanacak mı yoksa senaristler Shamless’in dışına çıkarak diziyi devam ettirecekler mi bekleyip göreceğiz.

Savaşçı (Pazar)

Geçen sezon Pazar günlerinin tartışmasız lideri olan Savaşçı dizisi gelecek sezonda da bunu devam ettirecek gibi görünüyor. Zira dizinin belirli bir kitlesi oluşmuş durumda. Limon Fİlm’in en başarılı projelerinden olan Savaşçı dizisini Pazar günleri koltuğundan kolay kolay kimse indiremez.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“FOX Tv 2018 2019 Yeni Sezon Dizileri Yayın Günleri ve Saati” üzerine 2 yorum

  1. ughoı dedi ki:

    igrenç

  2. &Aynur& dedi ki:

    ayy ne guzel 4 n1k ilk ask dizisi devam edecek)))))))))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir