Yeter

Yeter Neden Final Yapıyor 29 Aralık
Atv ekranlarının Koliba Film imzalı sevilen dizisi Yeter’den final haberi geldi. Koliba Film resmi olarak Yeter dizisinin yeter dediğini ve 40. bölümde reyting canavarına teslim olduğunu açıkladı. Yaklaşık 1 yıl..
Yeter 22 Aralık Neden Yok 40. Bölüm Neden Yayınlanmıyor
Atv’nin finale hazırlanan dizisi Yeter 22 aralık perşembe akşamı 40. bölümü ile Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacaktı.  Yeter dizisinin 22 aralık perşembe günü yayınlanacak 40. bölümü ne yazık ki 29..
Yeter Yasmin Kimdir(Asıhan KAPANŞAHİN)
Yeter dizisine 15 aralık perşembe günü ekranlara gelen yeni bölümde Yasmin karakteri ile yeni bir oyuncu dahil oldu. Yasmin  Zuhal’in kızıdır. Zuhal ölünce intikam için Yekta onu yanına alır. Yekta’nın..
Aylin(Pelin KARAHAN) Yeter Dizisinden Neden Ayrıldı(Hamile)
Atv ekranlarının sevilen dizisi Yeter’de çok yakın zamanda büyük bir ses getirecek bir ayrılış yaşanacağını düşünüyoruz. Zira Koliba Film imzalı Yeter dizisi kadın başrol oyuncusu Pelin Karahan iş adamı Bedri..
Yeter Miray (Ekin TÜRKMEN) Kimdir? Miray Nasıl Bir Karakter
Yeter Yeni Gelen Miray Kimdir? Yeter dizisine yeni dahil olan oyunculardan en çok dikkat çeken isimlerden biri Miray karakteri. Miray karakterine hayat verecek isim ise Ekin TÜRKMEN olarak açıklandı. Peki Yeter..
Yeter Atlas(Hazım Körmükçü) Kimdir? Atlas Nasıl Bir Karakter
Hazım Körmükçü Kimdir? 1965 yılında İstanbul’da doğmuştur ve 51 yaşındadır. Kızkardeşi Pelin Körmükçü ve kuzeni Hikmet Körmükçü de oyuncudur. Aslen tiyatro oyuncudur. Kara Kutu ve Filinta dizilerinde rol almıştır. Yeter..
Yeter Yeni Sezon Aylin ve Çocuklar Ölmedi
Yeter Yeni Sezon Aylin Var mı Yok mu? Yeter dizisinin yeni sezon 27. bölüm fragmanlarını izleyen izleyicilerimiz bizlere sürekli Aylin ve çocuklar öldü mü sorusunu soruyorlar; aslında bu konu Yeter dizisinin..
Yeter Ekin Türkmen(Miray) Kimdir?
Yeter Dizisine Yeni Oyuncu 2016 2017 Atv ekranlarında 2. sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yeter dizisinin 2. sezon 2016 2017 oyuncu kadrosuna yeni bir güzel daha katıldı. Başrolünde Pelin Karahan..
Yeter Selen DOMAÇ (Filiz) diziden mi ayrılacak?
Selen DOMAÇ Yeter Dizisinden Ayrıldı mı? İşte detaylar Atv ekranlarının sevilen dizisi Yeter de ayrılık vakti. Koliba Filmin en çok izlenen dizisi Yeter 26. bölümü ile 30 haziran perşembe akşamı sezon..
Yeter 27. Bölüm 2. Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 2016 2017
Atv’nin sevilen dizisi Yeter 27. bölüm ile yeni sezona merhaba diyecek. İşte detaylar [saritext]Yeter dizisinin yeni sezon tarihi Koliba film tarafından açıklandı. Yeter yeni sezonun ilk bölümü olan 27. bölüm..