Ölene Kadar

Ölene Kadar Yeni Gelen Oyuncu Demir Karahan (Muzaffer)Kimdir?
Perşembe akşamları 20.00’deAtv ekranlarında izleyisiyle buluşan Ölene Kadar dizisine yeni bir transfer daha eklendi.Aşk,entrika,acı,kaybolan yılların intikamı,zor zamanlarda sevdiklerinin terk edilmesi,pişmanlık gibi konuların işlendiği Ölene Kadar ilk bölümüyle reytinglerde ilk sıralara..
Ölene Kadar 2.Bölüm Özeti
İlk bölümüyle milyonları ekranlara kilitleyen dizi ‘Ölene Kadar’ 2.Bölümüyle ATV ekranlarında 19 Ocak Perşembe günü yayınlanacak.Ölene Kadar 19 Ocaktaki 2. bölümüyle yine kendisinden sözettireceğe benziyor.Sevilen dizinin 1. bölümünde Dağhan işlemediği..
Ölene Kadar Selvi Kimdir Nasıl Bir Karakter
Ölene Kadar dizisi oyuncu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Ölene Kadar dizisinde Selvi karakterini Fahriye Evcen canlandıracak. Peki Türkiye’nin en ünlü isimlerinden olan Fahriye Evcen’i yakından tanımak ister misiniz? Fahriye Ecen..
Ölene Kadar Dizisi Nerede Çekiliyor(Set Nerde)
Sizler için başrollerini Engin Akyürek, Fahriye Evcen ve Sarp Levendoğlu’nun paylaştığı Ölene Kadar dizisi çekimlerinden fotoğraflar getirdik.  Ölene Kadar  dizsii çekimlerine 26 kasım cumartesi günü başlanmış. Set ekibi çekimlere hızla..
Ölene Kadar Dizisi Tanıtım Fragmanı
Atv ekranlarında  şubat 2017’de izleyici karşısına çıkacak Ölene Kadar  dizisi çekimleri başladı. Başrollerini Engin AKYÜREK ve Fahriye EVCEN’in paylaştığı Ölene Kadar dizisi senaryosu oldukça beğenildi. Engin AKYÜREK’in doktorlukta uzmanlığını yapacak kadar vakti..
Ölene Kadar Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Ölene Kadar Dizisinin senaryosunu Elif Usman Ergüden kaleme alırken Umur Turagay ise dizinin yönetmenliğini üstlenecek. [kirmizitext]Ölene Kadar dizisi ilk bölümü ile 12 ocak perşembe günü Atv ekranlarında olacak[/kirmizitext] Ölene Kadar..