Kırlangıç Fırtınası

Kırlangıç Fırtınası Final mi Yapacak
[kirmizitext]Güncelleme:[/kirmizitext] Kırlangıç Fırtınası dizisi için kesin final karar alındığı açıklandı. Kırlangıç Fırtınas dizisi 7. bölümü ile 10 nisan pazartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek. Kırlangıç Fırtınası dizisi daha önce bu sayfada..
Kırlangıç Fırtınası Reyhan Kimdir(Perihan Ünlücan)?
Perihan Ünlücan, 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur.Eğitimini Kocaeli Üniversitesi Fizik Bölümü’nde tamamlamıştır.Üniversite eğitimi alırken bir konserde keşfedilerek Pepsi reklamlarında oynamış, daha sonra ise dizilerde rol almıştır. İlk olarak Kış Masalı dizisinde..
Kırlangıç Fırtınası Zehra Kimdir(Deniz Bolışık)?
Milyonlarca izleyiciyi kendisine hayran bırakan güzel oyuncu Deniz Bolışık,1982 yılında Ankara’da doğdu. Deniz BOLIŞIK 34 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümünden mezun olmuştur. Aşkın Bedeli dizisinde canlandırdığı Zeynep karakteri ile tanınır...
Kırlangıç Fırtınası Maral Kimdir(Damla Aslanalp)?
Kırlangıç Fırtınası Dizisi (Maral)Damla Aslanalp Kimdir? Limon yapım tarafından hazırlanan senaryosu Erkan Birgören’e ait olan Kırlangıç Fırtınası dizisinde Maral karakterin canlandıracak olan oyuncumuzun gerçek ismi Damla Aslanalp’tir. 1990 Almanya doğumlu olan..