İki Yalancı

İki Yalancı 4 Eylül’de Final Yapıyor?
Başrollerini Keremcem ve Yağmur Tanrısevsin’in yer aldığı romantik komedi dizisi İki Yalancı’dan kötü haber tez geldi. İki Yalancı  dizisi bayramın son günü olan 4 eylül pazartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek...
İki Yalancı Devam mı Edecek Final Mi Yapacak?
Güncelleme 26 ağustos İki Yalancı dizisi için final kararı geldi. İki Yalancı dizisi 9. bölümü ile 4 eylül pazartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek. İki Yalancı dizisinden sonra Kanal D’de yeni..
İki Yalancı Duygu Kimdir ? Yağmur Tanrısevsin
Kanal D’nin yaz projesi olarak başlattığı İki Yalancı şimdiden ne kadar beğenileceği merak  konusu olmuştur. Yönetmenliğini  Eda Toksöz yapmaktadır. İki Yalancı dizisinde Bodrumda aşk yaşayacak olan iki gencin hikayesini anlatmaktadır...
İki Yalancı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?
İki Yalancı dizisi için final kararı çıktı. İki Yalancı dizisi yapımcısı Tükenmezkalem Film ile Kanal D arasında anlaşma sağlandı. İki Yalancı dizisi 9. bölümü ile 4 eylül pazartesi günü final yaparak ekranlara..
İki Yalancı Nerede Çekiliyor?
İki Yalancı Çekimleri  Ortakent Fink Beach’de Başladı İki Yalancı dizisinin çekimleri ilk olarak  Ortakent Fink Beach’de çekildi. İki Yalancı  dizisi çekimleri Bodrum’dan sonra muhtemelen İstanbul’da devam edecek. Çünkü Serkan ve Duygu aşkı Bodrum’da..
İki Yalancı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakter Listesi
İki Yalancı Hangi Kanalda Yayınlanacak? Kanal D ekranlarında 2017 yaz sezonu 10 Temmuz pazartesi akşamı baş rollerinde O Hayat Benim dizisi ile devleşen Kerem CEM ve yaşadığı aşk ile çokça..