İçerde

İçerde Eylem Öldü mü 5 Haziran Damla Colbay İçerde’den Ayrıldı mı?
İçerde dizisinde ayrılıklar bir biri ardına gelmeye devam ediyor. Bilindiği üzere İçerde dizisinde önce Melek karakterine hayat veren Bensu Soral ölerek diziden ayrılmıştı; sonrasında ise yine dizinin önemli karakterlerinden Kudret Sönmez..
İçerde Finalde Neler Olacak? İçerde Nasıl Bitecek? 19 Haziran
İçerde Final Senaryosu 19 Haziran İçerde dizisinin finalinde Kebapçı Celal arabasının patlatılması ile Sarp tarafından öldürüldü sanılacak ancak her zaman ki gibi arabanın içinde ki cesedin Kebapçı’ya ait olmadığı öğrenilecek...
Mustafa Uğurlu İçerde Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Gerçek Nedeni(Yusuf Müdür)
İçerde Dizisinde finale sadece 5 bölüm kaldı ve İçerde dizisinin 15 haziran pazartesi günü ekranlara gelen 34. bölümünde Sarp’ı kurtarmak isterken ne yazık ki Yusuf Müdür şehit edildi. Hemde Kebapçı Celal..
Bensu Soral İçerde Dizisinden Neden Ayrıldı? İşte Detaylar
Güncelleme:  Bensu Soral sevgilisi Hakan Baş, ile dostları Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç-, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Boluğur ile bir mekanda yemek yediler ve çıkışta röportaj verdiler. Bensu Soral’a..
İçerde 19 Haziran’da 39. Bölümü ile Kesin Olarak Final Yapacak
Show TV ekranlarının sevilen dizisi İçerde büyük finaline hazırlanıyor. Ay Yapım’ın 2016 2017 sezonunda en çok izlenen dizisi olarak kayda geçen İçerde dizisi için sonunda kesin karar çıktı. Daha önce..
İçerde Kudret’in Gençliğini Kim Oynuyor ?(Barış Akkoyun)
İçerde dizisine Kudret’in dahil olması ile dizinin akışı değişti. Kudret’in  , dizinin yeni bölümünde mezarında ziyaret ettiği kız aslında 30 yıl önce kendi ellerinde öldüğü ve  aşık olduğu kız Nermin..
İçerde Nermin Duman Kimdir ? (Pelin Orhuner)
İçerde dizisi yeni bölümünde Uğur Yücel’in canlandırdığı Kudret karakteri  diziye bambaşka bir yön verecek.Celal’in eski dostu olan Kudret ile kapanmamış bir hesabı bulunmaktadır. Diziye 24. Bölümde dahil olan Kudret Sönmez..
İçerde Kudret Sönmez Kimdir? Gerçek Adı
İçerde dizisinin çehresi değişiyor. Bilindiği üzere İçerde dizisinde oyun oynayan tek düşman Kebapçı Celal’di. İzleyici 24 bölüm Kebapçı Celal’dan sıkılmış olacak ki Ay Yapım hem Handan hamlesini yaptı; hemde Handan’ın patronu..
İçerde 22. Bölüm Özeti 20 Şubat Fragmanı
Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiğ İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alıyor...
İçerde Hangi Ülkelerde Yayınlanacak
Show TV’de yayınlanan ve reyting sıralamasında 1.’liği  kimseye kaptırmayan fenomen dizi İçerde yurt dışında da ses getirmeye başladı.Ay Yapımın üstlendiği film için bir çok ülke anlaşmaya hazırlanıyor. İçerde dizisinin yayın..