Hayatımın Aşkı

Hayatımın Aşkı Yeni Gelen Doktor NİL (Hilal ALTIBİLEK) Kimdir? 21 Ağustos
Hayatımın Aşkı Dizisine Yeni Oyuncu Nil Kimdir? Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayatımın Aşkı’na yeni bir konuk oyuncu daha dahil oldu. Hayatımın Aşkı dizisinde Demir’in çocukluk arkadaşı olan bir doktoru yani Nil..
Hayatımın Aşkı Kaan Ölecek mi Berk Hakman Diziden ayrıldı mı? 14 Ağustos
Hayatımın Aşkı Kaan Öldü mü ? Hayatımın Aşkı dizisi finale doğru hızlı adımlar ile yaklaşırken; Hayatımın Aşkı dizisinde bir başrol ayrılığı mı yaşanacak? Hayatımın Aşkı dizisinde Kaan rolü ile izleyicisinin beğenisini kazanan..
Hayatımın Aşkı 17. Bölüm Fragmanı Final mi Olacak 18 Eylül
Hayatımın Aşkı 18 Eylül Final Mi Yapacak? [mavitext]Hayatımın Aşkı dizisi Kanal D’nin yeni sezon dizileri başlayana kadar devam edecek ve daha sonrasında çok önemli bir reyting yükselmesi yaşamazsa final yapacak...
Hayatımın Aşkı 11. Bölüm 2. Fragmanı 7 Ağustos Kaan’ın Planı
Hayatımın Aşkı Dizisinden Son Bilgiler Kanal D ekranlarının 15 mayıstan beri ekranlara getirdiği Hayatımın Aşkı dizisi reytinglere kurban gitmek üzere. Son haftalarda yaşadığı reyting düşüklüğü ile dikkat çeken Luck Red Filmin dizisi..
Hayatımın Aşkı 17 Temmuz 9. Bölüm Neden Yok Neden Yayınlanmıyor
Kanal D ekranların sevilen dizisi Hayatımın Aşkı yeni bölümü ile bu akşam ekranlarda olmayacak. Kanal D ekranlarının yayın akışına baktığımızda Hayatımın  Aşkı dizisi yeni bölüm olarak görünüyor; ancak biz size..
Hayatımın Aşkı Yeni Sezonda Devam Edecek mi
Hayatımın Aşkı 2016 2017 Yeni Sezonunda Devam Edecek mi? Hayatımın Aşkı dizisinin 17. bölümü ile 18 Eylül pazar günü final yapması bekleniyor; Kanal D ise final kararını hızlandırabilir zira Hayatımın..
Hayatımın Aşkı 10. Bölüm Fragmanı 24 Temmuz
Hayatımın Aşkı 10. bölümü ile ekranlara gelecek Başrollerini Serkan Çayoğlu, Berk Hakman ve Hande Doğandemir’in paylaştığı Kanal D ekranlarının pazar akşamları yayınlanan dizisi Hayatımın Aşkı  yeni bölümü ile 24 temmuz pazar akşamı ekranlarda olacak...
Hayatımın Aşkı 9. Bölüm 2. Fragmanı 17 Temmuz Kaan Aşkını İtiraf Edecek mi
Hayatımın Aşkı 9. Bölüm 2. Fragmanı Kanal D ekranlarında her pazar izleyicisi ile buluşmaya devam eden Lucky Red filmin yeni dizisi Hayatımın Aşkı  17 temmuz akşamı 9. bölümü ile ekranlarda olacak...
Hayatımın Aşkı 3 Temmuz Neden Yok 8. bölüm Neden Yayınlanmıyor
Hayatımın Aşkı 8. bölüm Neden Yok? İşte Detaylar Kanal D ekranlarının pazar akşamları izleyici karşısına çıkardığı sevilen dizi Hayatımın Aşkı’nda işler beklendiği gibi gitmiyor. Önce ünlü yönetmen Ketche’nin yönettiği Hayatımın Aşkı dizisini..
Hayatımın Aşkı Yönetmeni Neden Değişti Barış Yöş Kimdir
Hayatımın Aşkı Yönetmeni Neden Değişti Her Pazar Akşamı Kanal d ekranlarında yeni bölümleri ile ekrana gelen romantik aşk dizisi Hayatımın Aşkı dizisi son olarak yönetmenin değiştirdi ve dizinin yönetmenlik koltuğuna yeni..