Göz 6

Göz6 19 Kasım Kim Elendi?
Göz6 19 Kasım Kim Elendi?   Göz6 da geçen hafta (7-11 Kasım) da kızlar takımı haftaya kötü başlasa da cuma günü yapılan oyunun 2 puan değerinde olması ile oyuna eşitlik..
Göz6 12 Kasım Kim Elendi?
Göz6 12 Kasım Kim Elendi? Aslında erkekler takımı bu haftaya galibiyetle başlamıştı. Kızlar takımı Cuma günü oynanan oyuna kadar ancak bir oyun alabilmişlerdi. Ancak Cuma günü oynanan oyunun 2 puan..
Göz6 11 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı?
Göz6 11 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı? göz6 da heyecan artarak devam ediyor. Haftaya erkekler takımı ilk eleme oyununu kazanarak haftaya avantajlı başladı. Kızlar takımı ise salı günü yapılan eleme..
Göz6 10 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı?
Göz6 10 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı? Göz6 evinde haftaya moralli giren erkekler ilk eleme oyununu almıştı. Kızlar takımı ise oyunu bırakmamış salı günü yapılan eleme oyununu büyük mücadele ile..
Göz6 8 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı?
Göz6 8 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı? 4 Kasım Cuma günü erkekler takımı 4-0 haftalık puan ile kızlar takımı elemey gitmişti. Bununu sonucunda Nesil kızlar takımından hüzünlü bir veda etmişti...
Göz6 4 Kasım Bireysel Oyun Sonucu
Göz6 4 Kasım Bireysel Oyun Galibi Kim Oldu? 31 Ekim-4 Kasım haftasında kızlar eleme oyununda resmen varlık gösteremedi. Bu hafta yapılan eleme oyunlarında hiç oyun alamadılar. Sebep olarak konsantrasyon eksikliği,..
Göz6 4 Kasım Ödül Oyununu Kim Kazandı?
Göz6 4 Kasım Ödül Oyununu Kim Kazandı? Bu oyunu kazanan takım belirlediği iki kişiyi araba turuna çıkaracak. Oyunu kazanan ailelerinden gelen videoları izleyecek. Ailelerini özleyecek olan yarışmacıları bu ödül oldukça..
Göz6 4 Kasım Eleme Oyununu Sonucu
Göz6 4 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı? Erkekler ve kızlar takımında iki elleriyle topu değiştiren yarışmacılar bol rekabetli karşılaşma sonrası 2-1 iken beraberliğe ulaştılar sonra öne geçen olsa da tekrar..