Gelinim Sensin

Gelinim Sensin 28 Ekim Cuma Kim Elendi?
Gelinim Sensin 28 Ekim Cuma Kim Elendi? Fox Tv’nin sevilen evlendirme programlarından biri olan Gelinim Sensin geçen hafta elemenin yapıldığı gün izleyiciyi ekrana kilitledi. Kaynanaların verdiği kararlar doğrultusunda son beşe..
Gelinim Sensin 21 Ekim Cuma
Gelinim Sensin 21 Ekim Cuma Fox Tv’nin sevilen gelin-kaynana-damat programı “Gelinim Sensin” heyecanla bekleniyor. 16:15’te başlayacak olan programda gergin bir bekleyiş söz konusu. Bu hafta Programın formatı gereği damat adayları..
Gelinim Sensin 19 Ekim Neler Yaşandı?
Gelinim Sensin 19 Ekim Neler Yaşandı? Nurdane’nin Hanım’ın Gamze’ye altın takması ortamı gerdi. Gelin adayları her zamanki gibi yine birbirine girdi. Elif:”Her şeyden sıkıldım. Senin kavgalarını dinlemek zorunda değilim.” diyerek..
Gelinim Sensin 10 Ekim Yeni Gelen Gamze Kimdir
Fox Tv ekranlarının yeni evlendirme programı Gelinim Sensin’de Gelinim Sensin evine yeni bir gelin adayı girdi. Gelinim Sensin hayranları Özlem’in Gelinim Sensin’den kaynanaların oyu ile elendiğini hatırlayacaklar. Gelinim Sensin evine Özlem’in yerine yeni gelen..
Gelinim Sensin Gelin Adayı Yasemin Karaman Kimdir
Fox Tv ekranlarının yeni izdivaç programı Gelinim Sensin’e 3 ekim pazartesi günü gelin adayı olarak gelen; ancak ne yazık ki  Gelinim Sensin evine giremeyen  Yasemin Karaman  ile ilgili tüm detayları sayfamızda paylaşıyoruz..