Gelinim Sensin

Gelinim Sensin Yarışmacıları Kimler
Gelinim Sensin Neden Yayınlanmıyor Neden Yok 31 Ekim
Fox Tv ekranlarının sevilen evlendirme programı Gelinim Sensin 31 ekim pazartesi günü 16:15 de yeni bölümü ile izleyicisi karşısına çıkmış olması gerekirdi; ancak Fox Tv Türkiye Üst Kurulu Gelinim Sensin programının yayından..
Gelinim Sensin 24 Ekim Yeni Gelen Gelin Adayı
Gelinim Sensin 24 Ekim Yeni Gelen Gelin Adayı Kim? 21 Ekim Cuma günü yaşanan olaylara şöyle bir bakarak başlayalım. Nurdan annenin ayak ayak üstüne atmasına çok kızdığı Ayperi, Emrah’la kavga..
Gelinim Sensin 28 Ekim Cuma Kim Elendi?
Gelinim Sensin 28 Ekim Cuma Kim Elendi? Fox Tv’nin sevilen evlendirme programlarından biri olan Gelinim Sensin geçen hafta elemenin yapıldığı gün izleyiciyi ekrana kilitledi. Kaynanaların verdiği kararlar doğrultusunda son beşe..
Gelinim Sensin 21 Ekim Cuma
Gelinim Sensin 21 Ekim Cuma Fox Tv’nin sevilen gelin-kaynana-damat programı “Gelinim Sensin” heyecanla bekleniyor. 16:15’te başlayacak olan programda gergin bir bekleyiş söz konusu. Bu hafta Programın formatı gereği damat adayları..
Gelinim Sensin 19 Ekim Neler Yaşandı?
Gelinim Sensin 19 Ekim Neler Yaşandı? Nurdane’nin Hanım’ın Gamze’ye altın takması ortamı gerdi. Gelin adayları her zamanki gibi yine birbirine girdi. Elif:”Her şeyden sıkıldım. Senin kavgalarını dinlemek zorunda değilim.” diyerek..
Gelinim Sensin 10 Ekim Yeni Gelen Gamze Kimdir
Fox Tv ekranlarının yeni evlendirme programı Gelinim Sensin’de Gelinim Sensin evine yeni bir gelin adayı girdi. Gelinim Sensin hayranları Özlem’in Gelinim Sensin’den kaynanaların oyu ile elendiğini hatırlayacaklar. Gelinim Sensin evine Özlem’in yerine yeni gelen..
Gelinim Sensin 7 Ekim Kim Elendi 5. bölüm
Fox Tv ekranlarının yeni evlendirme programı Gelinim Sensin’de ilk elenme heyecanı yaşanacak. Gelinim Sensin 7 ekim cuma günü 5. bölümü ile 17:00 da Fox Tv ekranlarında olacak. Her ne kadar Fox Tv..
Gelinim Sensin Neden Final Yapıyor? Neden Bitti
Güncelleme: Fox Tv yeni evlendirme programı Gelinim Sensin ile ilgili nihai kararını açıkladı. Gelinim Sensin 28 ekim cuma günü final yaparak ekranlara veda etti . Ebru AKEL’in sunumu ile ekranlara gelen Gelinim..
Gelinim Sensin Kim Kiminle Görüşüyor? Görüşme Odası Sonuçları
Gelinim Sensin Kim Kiminle Görüşüyor? Fox Tv ekranlarının yeni evlendirme programı Gelinim Sensin’de 3. bölümde ilk görüşmeler yaşanacak. Bilindiği üzere Gelinim Sensinde kaynanalar eve girecek gelin adaylarını seçtiler. Gelinim Sensin evinde 4 erkek..
Gelinim Sensin Gelin Adayı Yasemin Karaman Kimdir
Fox Tv ekranlarının yeni izdivaç programı Gelinim Sensin’e 3 ekim pazartesi günü gelin adayı olarak gelen; ancak ne yazık ki  Gelinim Sensin evine giremeyen  Yasemin Karaman  ile ilgili tüm detayları sayfamızda paylaşıyoruz..