Fenomen

Fenomen 30 31 Mayıs Neden Yayınlanmıyor Var Mı Yok Mu
Fenomen 30 Mayıs Pazartesi 31 Mayıs Salı  Neden Yayınlanmıyor Saat Kaçta Başlıyor Var Mı Yok Mu Bitti Mi ? Tv8 ekranlarında başlayan ve Kısmetse Olur’a çok benziyor ile eleştiriler alan..
Tv8 Fenomen Bitiyor Mu Final Mi Yapıyor ?
Tv8 Fenomen Neden Bitti ? Niye Final Yaptı ? Tv8 ekranlarında başlayan Fenomen programı şuan da kanal da istenilen düzeyde tutmadı. Kısmetse Olur programının kopyası şeklinde eleştiriler alan Fenomen programı..
Fenomen 29 Nisan Cuma Kim Elenecek Kim Gelecek Haftanın Finali
Fenomen 29 Nisan Cuma Kim Elendi Kim Geldi Haftanın Finali Tüyoları   Tv 8 ekranlarında başlayan strateji yarışması Fenomende 22 Nisan haftanın finalinden evden elenen ve ve da eden isim..
Fenomen Bu Haftanın En Popüler Kızı Ayşenur Balcı Rozet Sahibi Oldu 25 Nisan
Fenomen Haftanın En Popüler Kız Yarışmacısı Kim Olacak ? Dokunulmazlık Rozetini Kim Alacak ? Tv8 ekranlarında başlayan Fenomen her hafta en popüler kız ve erkek yarışmacılarını kendi içinde seçiyor. Buna..
Fenomen 19 Nisan Erkekler Evinin En Popüler İsmi Kim Oldu ? (Dokunulmazlık Rozeti)
Fenomen 19 Nisan Salı En Popüler Yarışmacı Kim Oldu ? Rozeti Kim Taktı Aldı ? Tv8 ekranlarında yeni başlayan program kuralları çerçevesinde her hafta erkekler ve kızlar evinin en popüler..
Kısmetse Olur Nur Erkoç Tv8 Fenomen Yarışmasına Dahil Mi Olacak ?
Kısmetse Olur Nur Erkoç TV 8 Fenomen ile mi anlaştı ? Nur Fenomen programına çıkacak mı dahil olacak mı ? Detaylar haberimizde Nur’un yeni programı… Kısmetse Olur evinden 10 Nisan..
Fenomen 3. Bölüm Fragmanı Videosu 20 Nisan Çarşamba
Tv 8 Fenomen 3. Bölüm Fragmanı Tanıtım Videosu İzle Tv8 ekranlarında 18 Nisan Çarşamba başlayan yeni program Fenomen yeni bölümleri ile hafta içi her gün 15:45 de ekrana geliyor. Acun..
Fenomen 22 Nisan Haftanın Finali Kim Elenecek Kim Gelecek ?
Tv8 Fenomen 22 Nisan Cuma 5. Bölüm Haftanın Finalinde Kim Elenecek Kim Gelecek ? Tv8 ekranlarında başlayan ve hafta içi her gün ekrana gelen Fenomen 22 Nisan Cuma Haftanın finalini..
Tv8 Fenomen Tuttu Mu Reytingleri Nasıl Kaçıncı Oldu ? Çok İzleniyor Mu ?
Tv8 Fenomen Çok İzleniyor Mu ? Tuttu Mu Reytingleri Nasıl ? İzlenme Oranlarında Kaçıncı Oldu ? Tv8 ekranlarında başlayan Kız ve Erkek yarışmacıların fenomen olmak için yarıştığı program Fenomen farklı..
Kısmetse Olur Melis Tv8 Fenomen Yarışmasına Geçebilir
Kısmetse Olur Yarışmacısı Melis’e Yeni Teklif Kısmetse Olur Evinin gelin adaylarından Melis için yeni bir teklif geldiği konuşuluyor. Buna göre Melis’i yeni yarışmasında görebiliriz. Buna göre Tv 8 ekranlarında başlayacak..