Familya

Familya Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?
Familya Dizisi Final Tarihi [pembetext]Familya dizisi ile ilgili Fox Tv üst kurulundan karar çıktı. Familya dizisi 22 kasım salı günü ekranlara gelecek 10. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.[/pembetext]..
Familya Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu?
Familya Dizisi Tuttu mu? [pembetext]Familya dizisi ile ilgili Fox Tv üst kurulundan karar çıktı. Familya dizisi 22 kasım salı günü ekranlara gelecek 10. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.[/pembetext]..
Familya Dizisi Aybüke Pusat(Su) Kimdir
Familya Dizisi Aybüke Pusat(Su) Kimdir Sevgilisi Fotoğrafları Fox Tv ekranlarının yeni komedi dizisi Familya Dizisinin oyuncu kadrosu açıklandı; Familya dizisinin karakterlerini yakından incelerken Aybüke Pusat’ın hayat vereceği Su karakteri tüm Familya izleyicisinin dikkatini..
Familya Dizisi Nerede Çekiliyor?
Familya Dizisi Çekim Yeri Familya 20 Eylül salı günü ilk bölümü ile Fox Tv’de Erkan Koçak Tv8 ekranlarında yayınlanan Magazin 8 programına verdiği röportajda Familya dizisinin çekimlerinin İzmir merkez ve..
Familya Dizisi Tanıtım Fragmanı
Şükran OVALI’nın Yeni Dizisi Familya İle İlgili Son Detaylar Çekimleri Ağustos ayında İzmir’de yapılacak olan Familya dizisinin 20 eylül salı günü ilk bölümü ile 20:30 Fox Tv ekranlarında olacak. Fox Tv..
Familya Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Karakterleri
Familya dizisinde rol alacak oyuncular ve canlandıracakları karakterler Uğur Yücel’den bir aile dizisi daha geliyor. 20 Eylül 2016 salı günü ilk bölümü ile ekranlara gelecek Uğur Yücel’in yeni dizisinin Familya’nın detayları..