Evlat Kokusu

Evlat Kokusu Serdar Kimdir ?(Haktan Pak)
Hollanda’nın Utrecht bölgesindeki bir hapishanede bir haftada gerçekleşen çekimlerde Hande Soral’ın performansları çok beğenildi. Yakında setin Hollanda’dan Türkiye’ye taşınacağı gelen bilgiler arasında. Evlat Kokusu dizisi 3. bölümü ile 22 mart çarşamba..
Evlat Kokusu Dizisi Final mi Yapacak?
Evlat Kokusu dizisi 9. bölümü ile 10 mayıs çarşamba günü final yaparak ekranlara veda edecek. Endemol Shine Turkey’in en gözde dizilerinden olan Evlat Kokusu dizisi yerine geldiği Poyraz Karayel’i arattı...
Evlat Kokusu 8 Mart Fragmanı 2. Bölüm Özeti
Evlat Kokusu dizisi 2. bölümü ile 15 mart çarşamba akşamı  izleyicisi karşısına çıkacak. Başrollerini Barış KILIÇ, Sedef AVCI, Hande Soral ve Yeşim SALKIM gibi dev isimlerin paylaştığı Evlat Kokusu dizisi bakalım izleyiciden tam not..
Evlat Kokusu Ela Kimdir?(Balım Gaye Bayrak)
Kanal D’nin yeni dizisi Evlat Kokusu çok yakında ekranlara gelecek.Başrollerinde Barış Kılıç, Sedef Avcı ve Hande Soral’ın yer aldığı “Evlat Kokusu” dizisinin çekimleri 18 Aralık’ta Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da başladı.Yapımcılığını Endemol..
Evlat Kokusu Hünkar Kimdir?
Kanal D ekranlarında yayınlanması beklenen Evlat Kokusu dizisinin baş rollerinde Barış Kılıç ve Hande Soral  yer alacak. Başarılı yapım firması Endemol Shine Turkey tarafından ekranlara getirilecek olan Evlat Kokusu dizisinin iki..